Дика природа і міські джунглі

Сучасна Південно-Африканська Республіка – це строкаті міські пейзажі, що поєднуються з майже незайманою чудовою природою, що славиться багатою флорою і фауною. Тутешня архітектура представлена ​​практично всіма існуючими європейськими стилями і при цьому вона не позбавлена ​​місцевого колориту і самобутності. Кейптаун, наприклад, нагадує Вікторіанську Англію, Преторія – танець хмарочосів у квітучих садах, оточеними нетрями, Йоганнесбург – неосяжний бізнес центр.

Урбаністичній республіці протиставлена ​​спекотна пустеля Калахарі і Крюгер-парк. Останній названий зовсім не на честь легендарного лиходія з кошмарів, і лякатися його не варто, хоча місцеві буйволи, леопарди і леви виглядають вельми страхітливо. У національному парку Фолс-Бей під Кейптауном створений рай для мисливців і рибалок. Тут також  живуть небезпечні білі акули.

А в Піланесберг реалізується масштабний проект переселення диких тварин з інших частин держави – велике діяння, гідне зрівнятися з навантаженням звірини на палуби Ноєвого ковчега. Тут, біля самої горловини вулкана, тулиться більше шести тисяч диких тварин. Парк розтягнувся по всьому периметру кратера.

Любителі пригод можуть зробити захоплюючу подорож з півночі на південь, від Преторії до узбережжя Індійського океану. По дорозі ви минете колоритну провінцію Наталь, загадковий Сан-Сіті, порт Елізабет, Східний Трансвааль, Драконові гори і королівство Свазіленд. У дорозі ваш погляд будуть радувати жовто-зелені фарби савани, рідкісні химерні дерева, акуратні черепичні дахи маленьких будиночків. У кам’яних джунглях Сант-Сіті вас чекають клуби, ресторани і парки з атракціонами, а також самі неосяжні баобаби і найдовші слонячі бивні.

А в околицях галасливого міста авантюристи шукають Загублене місто – руїни стародавнього поселення племені розв. Руїни діляться на три типи – Акрополь, Великий еліптичний будинок і Долина руїн. Акрополь, що служив капищем, розташований на високому гранітному пагорбі. Всередині гори ховається печера, де за легендою, бог Маври через жерців давав настанови своєму народу.

До слова, цей міфічний тип є прототипом деяких героїв творів Хаггарда. Сам Акрополь описаний в романі «Копальні царя Соломона». У минулому столітті величезний інтерес до загубленого міста виявляв письменник і мандрівник Джілармі Фарини. Величезні багатовікові скульптури – кукуани (зулуси) іменуються в книзі мовчальники. Загублене місто досі викликає багато питань. За допомогою розкопок так і не вдалося встановити ні вік споруд ні їх авторство. Відомо тільки, що місцева цивілізація не була замкнута, в землях пагорба було виявлено безліч предметів не африканського походження.

Подейкують, ніби знайдені руїни це ще не все загублене у пустелі місто-держава. Існує легенда, що головні святині і незліченні скарби стародавнього поселення все ще спочивають у пісках республіки. Хто знає, може бути саме вам судилося стати тим щасливчиком, що відшукає загадковий град? А, може, в пошуках ви натрапите на нове родовище знаменитих небесно-блакитних південно-африканських алмазів? Всяке може статися. Гарантувати можна тільки те, що час, проведений на самому півдні Африки, не буде витрачено даремно, і ви точно не повернетеся розчарованими.


Не знаєте де знайти найкраще житло за доступну ціну під час подорожі?

Для пошуку найкращих варіантів житла використовуйте сервіс hotelscombined.com, що порівнює ціни на готелі у десятках систем бронювання, таких як booking.com, або знайдіть житло у приватному секторі через сервіс AirBNB, отримавши додатково знижку.Написати коментар

Ви повинні зареєструватись, щоб отримати право залишити коментар.

x
Отримуй в подарунок 33 євро на бронювання житла