Вулиці Кімберлі (ПАР)

Вулиці Кімберлі (ПАР)

Вузловим містом в Північній Капській провінції в ПАР визнається місто Кімберлі. Його розташування обумовлює особливості цього містечка. А зведений Кімберлі безпосередньо в долині річки під назвою Вааль. У ПАР місто Кімберлі визнається справжньою алмазною столицею.

Якщо говорити про архітектуру Кімберлі, як південно-африканського міста, то варто відзначити його особливість росту і розвитку, яка незмінно пов’язується з поняттями безплановості, безсистемності і повною відсутністю будь-якої структури. У даному зв’язку необхідно відзначити, що вулиці міста Кімберлі і сьогодні носять на собі відбиток минулих часів, являючи собою заплутані лабіринти. І весь цей лабіринт утворювався через пошуки, пов’язані  з алмазами. На місцях вироблення сіро-блакитної гірської породи шикувалися будівлі, потім, з причини знаходження у цегляній кладці алмазів, вони руйнувалися дощенту і зводилися на новому місці.

Якщо говорити про сьогодення головного міста провінції, тобто про Кімберлі, то варто відзначити, що сьогодні це досить сучасне місто, в якому є і досить просторі вулиці, і прекрасні парки, і чудові сади і навіть затишні готелі.

Досить відомою площею Кімберлі є Market Square або ринкова площа, розташована поруч з Сіті-Холом. У минулі часи саме вона була центральною торговою площею міста.


Не знаєте де знайти найкраще житло за доступну ціну під час подорожі?

Для пошуку найкращих варіантів житла використовуйте сервіс hotelscombined.com, що порівнює ціни на готелі у десятках систем бронювання, таких як booking.com, або знайдіть житло у приватному секторі через сервіс AirBNB, отримавши додатково знижку.Написати коментар

Ви повинні зареєструватись, щоб отримати право залишити коментар.

x
Отримуй в подарунок 33 євро на бронювання житла