Замок Доброї Надії

Найстарішою цегляною спорудою Південної Африки є замок Доброї Надії, який був зведений в 1679 році. Спочатку це укріплена споруда, виконане у формі п’ятикутної зірки, використовувалося як резиденція губернатора, але в міру розширення фортеця стає захистом для місцевого населення. Також мешканці замку часто забезпечували провізією кораблі, які виявлялися в цих місцях.

Цитадель мала добре укріплені кріпосні стіни, їх висота досягала десяти метрів. Невеликий гарнізон, який дислокувався в замку Доброї Надії, на озброєнні мав вогнепальну стрілецьку зброю і гармати.

Але міць кріпосних стін цього африканського форпосту за всю його історію існування так і не була випробувана, на нього не здійснювалося збройних нападів. Йшли роки, стратегічні завдання замку змінювалися, з часом в ньому розташовувався монастир, пізніше церква та адміністративні будівлі.

На сьогоднішній день в одній частині замку функціонує Національний музей військової історії, який вперше відкрив свої двері для відвідувачів у 1936 році, в іншій же розташований військовий штаб армії ПАР, тому доступ до цих приміщень обмежений.

Замок Доброї Надії включений в багато екскурсійні тури по Африці, він є улюбленою пам’яткою мандрівників з багатьох куточків нашої планети. Популярність тутешніх місць легко пояснити – адже пінгвінів в африці можна побачити тільки в цьому регіоні.

Зустрічають туристів головні ворота фортеці, що ведуть у двір, де можна побачити красиві будівлі з балконами, які свого часу використовувалися тут як ораторські трибуни. Відвідувачі можуть також побачити старовинні каземати, комори замку і зразки озброєння тих часів.


Не знаєте де знайти найкраще житло за доступну ціну під час подорожі?

Для пошуку найкращих варіантів житла використовуйте сервіс hotelscombined.com, що порівнює ціни на готелі у десятках систем бронювання, таких як booking.com, або знайдіть житло у приватному секторі через сервіс AirBNB, отримавши додатково знижку.Написати коментар

Ви повинні зареєструватись, щоб отримати право залишити коментар.

x
Отримуй в подарунок 33 євро на бронювання житла