Туристи можуть відпочити на віллі Нельсона Мандели

Заміський будинок відомого активіста в боротьбі за права людини в передмісті Йоганнесбурга став доступний для туристів. Тепер будь-який бажаючий може орендувати будинок Нельсона Мандели за ціною від 5,8 до 7,1 тис. USD на добу. Вартість варіюється залежно від сезону.

Будинок першого темношкірого президента ПАР знаходиться в заповіднику Shambala Private Game Reserve і має басейн з шикарним виглядом і 6 спальнень. У вартість оренди вілли також входять послуги особистого дворецького і сафарі-тур.

Двоповерхова вілла Нельсона Мандели була побудована в 2001 році. У будинку відпочивала сім’я 8-го президента ПАР, а також Білл Клінтон і Опра Уїнфрі. Після смерті Нельсона Мандели вілла була закрита, однак тепер будинок отримав друге життя в новій якості.


Не знаєте де знайти найкраще житло за доступну ціну під час подорожі?

Для пошуку найкращих варіантів житла використовуйте сервіс hotelscombined.com, що порівнює ціни на готелі у десятках систем бронювання, таких як booking.com, або знайдіть житло у приватному секторі через сервіс AirBNB, отримавши додатково знижку.Написати коментар

Ви повинні зареєструватись, щоб отримати право залишити коментар.

x
Отримуй в подарунок 33 євро на бронювання житла