Південноафриканець здійснив політ на повітряних кулях

Південноафриканець здійснив політ на повітряних кулях

Уродженець Південної Африки здійснив політ на повітряних кулях над океаном, подолавши близько шести кілометрів (відстань до острова Роббенейланд). Він трохи не долетів до острова і здійснив посадку, повідомляє місцеве видання Mail and Guardian.

За словами 37-річного Метта Сільвер-Велленса, він сподівався за допомогою свого польоту над океаном зібрати гроші на будівництво дитячої лікарні імені Нельсона Мандели (10 млн рендів або приблизно $ 1 млн доларів США). Скільки всього було зібрано коштів, поки точно невідомо: за останніми даними, всього 70 тис. рендів. Новини в ЗМІ про його підприємство, як сподівається Метт, привернуть увагу більшої кількості людей до кампанії зі збору коштів. Він дійсно став популярний на батьківщині: співвітчизники прозвали автора затії “хлопцем з повітряними кулями” (balloon bloke).

Як зізнався мандрівник, це була перша (і, мабуть, остання) така спроба. Спочатку Метт збирався взяти 200 повітряних куль, накачати їх гелієм і піднятися в повітря, але фахівці порадили йому обмежитися меншою кількістю. В результаті він стартував з 160 кулями. Швидко з’ясувалося, що експерти були праві – Метт піднявся занадто високо, що змусило його понервувати.

Мандрівник спробував прострілити кулі з пневматичного пістолета, але вони виявилися занадто міцними. Тоді Метт взяв списа, що він захопив із собою, і проткнув приблизно 35 куль. Він зумів знизити висоту польоту, але абсолютно вимотався. Зрештою Метт вирішив спуститися, і кинув своїм помічникам мотузку, за яку вони стягнули його вниз. Різнокольорові кулі полетіли далі, що з ними стало, залишилося невідомим.

Метт розповів, що у нього немає бажання повторити свій подвиг, і додав, що ризик був невеликим – в порівнянні з тим, чим ризикував Нельсон Мандела, який відсидів у в’язниці особливо суворого режиму на Роббенейланд майже два десятиліття. За його словами, він сподівається, що звістка про його польоті “може викликати посмішку на обличчі Мандели”.


Не знаєте де знайти найкраще житло за доступну ціну під час подорожі?

Для пошуку найкращих варіантів житла використовуйте сервіс hotelscombined.com, що порівнює ціни на готелі у десятках систем бронювання, таких як booking.com, або знайдіть житло у приватному секторі через сервіс AirBNB, отримавши додатково знижку.Написати коментар

Ви повинні зареєструватись, щоб отримати право залишити коментар.