Інжир: прекрасний відпочинок серед первозданної природи

Інжир – це урочище, розташоване на Кримському півострові, яке в літній період перетворюється на дикий пляж. Тут можна доторкнутися практично до первозданної природи, не дивно, що в пік курортного сезону ця природна пам’ятка перетворюється на своєрідне наметове містечко.

Інжир розташований недалеко від Балаклави, тому дістатися до нього не складає особливих труднощів. Захоплюючою буде морська прогулянка на катері, а також піший маршрут гірськими стежками. Особливо цікавий мандрівникам другий варіант, коли по дорозі від Балаклави до інжиру на висоті близько ста п’ятдесяти метрів відкриваються види на мальовничі природні ландшафти. Завдяки таким пейзажам походи в Крим дуже популярні.

Туристи зі стажем знають, що Інжир розділяється на ближній і дальній, причому перший варіант передбачає наявність певних зручностей, адже тут можна, наприклад, відпочити в лісовому кафе і зняти намет. Дальній Інжир – це лише гори і ліс, навіть примітивні зручності тут відсутні. Але все ж, у лісників, які при обході збирають гроші за нічліг, можна придбати дрова і воду.

Інша назва цього дивно красивого урочища – Аязьма, що в перекладі з грецького означає «освячений, благословенний». Як стверджують дослідники, перші мешканці з’явилися в цих місцях багато тисячоліть тому, про це свідчать численні археологічні знахідки. У геологічних відкладеннях урочища часто попадаються величезні амоніти, що представляють собою раковини великих молюсків, які мешкали ще в юрському морі.

Багата флора і фауна інжиру, в цих краях можна побачити багато досить рідкісних рослин, серед яких виділяються крокус сузіанський, асфоделіна жовта, вузьколистна ковила і багато видів орхідей. Серед тваринного світу в урочищі зустрічаються косуля, лисиця, білка, кам’яна куниця, заєць-русак і летючі миші. Найпоширенішими птахами тут є чорний дрізд, синиця і сойка. Вчені знайшли в цій місцевості також багаторічні яйцекладки ендеміка фауни Криму – кримського гекона.


Не знаєте де знайти найкраще житло за доступну ціну під час подорожі?

Для пошуку найкращих варіантів житла використовуйте сервіс hotelscombined.com, що порівнює ціни на готелі у десятках систем бронювання, таких як booking.com, або знайдіть житло у приватному секторі через сервіс AirBNB, отримавши додатково знижку.Написати коментар

Ви повинні зареєструватись, щоб отримати право залишити коментар.

x
Отримуй в подарунок 33 євро на бронювання житла