Кладовище суден в Червоному морі

Червоне море відоме його штормами і вируючими потоками, ланцюгами рифів і затоплених островів. Це море є одним з найбільших кладовищ суден у світі. Це гаряча точка для водолазів з усіх куточків світу. Вашій увазі представляється ряд фотографій затоплених суден, які зроблені під час занурень водолазів.

Фото нижче показують нам єгипетський пором Салемском Експрес, що затонув 16 грудня 1991. він був завантажений автомобілями і паломниками, що прямують в Мекку.

Інші зображені корабельної аварії включають Al Kahfain і британське судно Thistlegorm, які були затоплені бомбардувальниками Heinkel, 6 жовтня 1941 року, під час в’їзду на територію Суецького каналу.

Можливо, найбільш значимою з фотографій є затоплений Giannis D, який покинув хорватський порт Рієки, і перевозив вантаж, що складається з деревини. Він прямував до Джидди, в Саудівській Аравії. Giannis D став жертвою коралового плато Sha’b Abu Nuhas. Зіткнення сталося 19 квітня 1983.


Не знаєте де знайти найкраще житло за доступну ціну під час подорожі?

Для пошуку найкращих варіантів житла використовуйте сервіс hotelscombined.com, що порівнює ціни на готелі у десятках систем бронювання, таких як booking.com, або знайдіть житло у приватному секторі через сервіс AirBNB, отримавши додатково знижку.Написати коментар

Ви повинні зареєструватись, щоб отримати право залишити коментар.

x
Отримуй в подарунок 33 євро на бронювання житла