У 2012 році Рамадан припадає на пік туристичного сезону

Рамадан

   Священний для мусульман місяць Рамадан (Рамазан) цього року пройде з 21 липня по 19 серпня – в пік туристичного сезону. Мандрівникам слід пам’ятати про обмеження, які вводяться на цей період в ісламських країнах.

   Рамадан називають місяцем поста – “саум” (в тюркських мовах – “ураза”). Ісламський пост полягає в повній відмові від прийому їжі, пиття і вдихання тютюнового диму в світлий час доби. Після настання темряви обмеження знімаються, але надмірностей вдаватися не рекомендується. Протягом Рамадану мусульманам слід проводити час в молитвах, читанні Корану і богоугодних справах.

   Під час священного місяця в мусульманських країнах помітно знижується ділова активність, скорочується робочий день, посилюються релігійні настрої; повсякденне життя зміщується на вечірній і нічний час доби.

   Туристи, які відвідують під час Рамадана країну, населення якої сповідує іслам, повинні бути готові до того, що ряд правил поста поширюється і на них. Навіть в таких туристичних регіонах, як ОАЕ або Індонезія, гостям слід вести себе так, щоб не дратувати місцевих жителів.


Не знаєте де знайти найкраще житло за доступну ціну під час подорожі?

Для пошуку найкращих варіантів житла використовуйте сервіс hotelscombined.com, що порівнює ціни на готелі у десятках систем бронювання, таких як booking.com, або знайдіть житло у приватному секторі через сервіс AirBNB, отримавши додатково знижку.Написати коментар

Ви повинні зареєструватись, щоб отримати право залишити коментар.

x
Отримуй в подарунок 33 євро на бронювання житла