Національний парк Асір

Палац Шада

   Цей парк розкинувся на території 450000 га від південного узбережжя Червоного моря до пустельних областей на схід від гір. Це не один парк, а швидше мережу маленьких парків. Кожен з парків має окрему територію для пікніків і розміщення наметів, хоча тут немає особливих зручностей. Щоб доїхати до парку Вам знадобиться машина. У Національному Парку є як би дві частини: гірська на північно-заході і рівнинна на південно-сході. Аль-Сауда, поруч з вершиною найвищої гори Джебель Савда – 2910 метрів над рівнем моря, сама чудова частина парку.

   Центр відвідувачів парку дасть вам уявлення про парк, так як тут є модель парку і прекрасна оглядова площадка. Неподалік знаходиться місто Абха, якє теж варто відвідати. Прохолода цього місця, його порослі лісом пагорби і гірський пейзаж роблять його популярним для проведення відпусток і вихідних. Тут дуже людно влітку. Можна просто насолоджуватися погодою і природою гуляючи по Парку, так як тут не так багато пам’яток. Палац Шада – основний пам’ятник Парку. Він був побудований в 1927 році, а в 1987 цей традиційний палац був перетворений в музей, в залах якого відтворено побут і культура стародавніх жителів регіону.

   Наджран найбільш дивне і найменш відвідуване місце в Саудівській Аравії, яке знаходиться біля самого кордону з Єменом на південному заході країни. Він розташований в витягнутому оазисі, який заселений вже понад 4000 років, і раніше знаходився на перетині торгових шляхів. Ходять чутки про те, що зараз він є перевалочним пунктом контрабандистів. Культурний вплив Ємену сильніше тут, ніж де б то не було, це помітно по архітектурі і поведінці людей Наджрана.

   В Наджрані є головна дорога, автобусна станція, готелі, пошта і ресторани. Палац Аль-Аан один з найбільших зразків архітектури в Ваді Наджране. Основна башта має висоту в п’ять поверхів і підноситься над оазисом. Вас не пустять в будівлю, так як тут живуть люди, але з автостоянки над оазою відкривається прекрасний вид. Форт Наджрана був побудований в 1942 році і перестав бути фортецею в 1967 році, після того як покращилися відносини з Єменом. У цьому комплексі знаходиться близько 60 кімнат, кілька загонів для худоби і власна мечеть. В Наджране знаходиться новітній і кращий з музеїв королівства, де можна дізнатися багато цікавого про освіту вади і пустелях, а також про останні археологічні знахідки, місцевих ремеслах і знаряддях праці. Тут є фотографії зроблені Гаррі Філбеем знаменитим дипломатом, дослідником і шпигуном.


Не знаєте де знайти найкраще житло за доступну ціну під час подорожі?

Для пошуку найкращих варіантів житла використовуйте сервіс hotelscombined.com, що порівнює ціни на готелі у десятках систем бронювання, таких як booking.com, або знайдіть житло у приватному секторі через сервіс AirBNB, отримавши додатково знижку.Написати коментар

Ви повинні зареєструватись, щоб отримати право залишити коментар.

x
Отримуй в подарунок 33 євро на бронювання житла