Віза до Саудівської Аравії

Для  всіх країн СНД, а також багатьох інших в’їзд до Саудівської Аравії візовий. Громадянам, які мають у паспорті візу держави Ізраїль (дійсну, прострочену, використану або невикористану), а також особам, документи яких свідчать про іудейське віросповідання, заборонений в’їзд на територію Саудівської Аравії.

Типи аравійських віз.

Аравійські візи бувають різних типів, залежно від мети і термінів перебування аплікантів в Саудівській Аравії: короткострокова віза (тип C), транзитна віза (тип A і B), національна віза (тип D).

Найбільш поширені аравійські візи першого типу, а саме “короткострокова віза типу С”. Такі візи бувають туристичні, ділові і гостьові – залежно від мети поїздки апліканта до Саудівської Аравії.

Аравійські візи бувають як одноразові (на одну поїздку), так і багаторазові – на необмежену кількість поїздок, зрозуміло, в період дії візи.

Необхідні документи для оформлення візи до Саудівської Аравії:

- Закордонний паспорт,

- 2 фото,

- Анкетні дані


Не знаєте де знайти найкраще житло за доступну ціну під час подорожі?

Для пошуку найкращих варіантів житла використовуйте сервіс hotelscombined.com, що порівнює ціни на готелі у десятках систем бронювання, таких як booking.com, або знайдіть житло у приватному секторі через сервіс AirBNB, отримавши додатково знижку.Написати коментар

Ви повинні зареєструватись, щоб отримати право залишити коментар.

x
Отримуй в подарунок 33 євро на бронювання житла