Wyndham відкрив у Саудівській Аравії свій перший готель Days Inn

Найбільший гравець на сучасному готельному ринку компанія Wyndham Hotel Group офіційно оголосила про відкриття першого готельного комплексу Days Inn в Саудівській Аравії. Йдеться про готель Days Hotel Olaya в Ер-Ріяді, що налічує 56 номерів. Це перший готельний комплекс з десяти готелів, які передбачається відкрити в ході реалізації ексклюзивної угоди про розвиток, яка була укладена з компанією Riyada International Hotels and Resorts. Розташований в самому центрі Ер-Ріяда між вежами Киндом і Аль Файсалія готельний комплекс нараховує шість поверхів, на яких розташовані стандартні номери, люкси, ресторан, а також зали для проведення конференцій та переговорні кімнати.

Days Inn – провідний бренд економічного сегмента, а також один з найбільших брендів мережі Wyndham Hotel Group. Під цим брендом по всьому світу налічується 1820 готелів.


Не знаєте де знайти найкраще житло за доступну ціну під час подорожі?

Для пошуку найкращих варіантів житла використовуйте сервіс hotelscombined.com, що порівнює ціни на готелі у десятках систем бронювання, таких як booking.com, або знайдіть житло у приватному секторі через сервіс AirBNB, отримавши додатково знижку.Написати коментар

Ви повинні зареєструватись, щоб отримати право залишити коментар.

x
Отримуй в подарунок 33 євро на бронювання житла