Саудівська влада відклали введення дактилоскопії для паломників

Влада Саудівської Аравії

Влада Саудівської Аравії в цьому році ще не вимагатимуть від паломників, охочих зробити хадж, обов’язкової здачі відбитків пальців для отримання віз, повідомив РІА Новини керівник департаменту хаджу і умри при Раді муфтіїв Росії (СМР) Абдурашид Халіков. Спочатку дактилоскопію всіх паломників, в тому числі і російських, планувалося ввести в 2013 році. Як пояснював раніше уповноважений у справах хаджу при уряді РФ Ільяс Умаханов, введення нових вимог було зумовлено тим, що саудівська влада вирішили віддавати пріоритет тим прочанам, які здійснюють хадж уперше, а для цього потрібна особлива система контролю.

“Нам сказали, що в цьому році ця практика (обов’язкової дактилоскопії) ще застосовуватися не буде, хоча такі плани у них є, щоб дати пріоритет тим, хто їде в перший раз”, – сказав Халіков, що побував на початку квітня в складі російської хадж -місії в Саудівській Аравії. На його думку, затримка з нововведенням може бути пов’язана з якимись технічними моментами. Коли ж це станеться, то паломники зможуть здійснювати хадж не частіше ніж раз на чотири роки, уточнив Халіков.


Не знаєте де знайти найкраще житло за доступну ціну під час подорожі?

Для пошуку найкращих варіантів житла використовуйте сервіс hotelscombined.com, що порівнює ціни на готелі у десятках систем бронювання, таких як booking.com, або знайдіть житло у приватному секторі через сервіс AirBNB, отримавши додатково знижку.Написати коментар

Ви повинні зареєструватись, щоб отримати право залишити коментар.

x
Отримуй в подарунок 33 євро на бронювання житла