Lombard Street: сама крива вулиця світу

Вулиця Ломбард (Lombard Street) знаходиться на одному з пагорбів Сан-Франциско між вуличками Хайд (Hyde) і Лівенворт (Leavenworth). На чотириста метрів її довжини припадає вісім крутих поворотів, так що автомобілі які з’їжджають вниз по Ломбарду, змушені рухатися дуже обережно, щоб не заїхати в клумбу і не зачепити пішоходів. Рух по ній односторонній, зверху вниз, так як розміри вулиці не дозволяють роз’їхатися двом автомобілям. Клумби, які розміщуються між поворотами, створюють неповторний барвистий ансамбль разом з червоною бровкою дорожнього полотна. Загалом, все дуже красиво і незвично.

Створена вулиця не з примхи містобудівників, дизайнерів, архітекторів або інших, ласих на зовнішні ефекти мужів. Справа в тому, що градус нахилу вулиці (27%) настільки крутий, що на час забудови жоден транспортний засіб не міг впоратися із завданням підйому по ній. У ті часи передбачалося, що по Ломбарду будуть не тільки їхати вниз, але і підніматися вгору. Тому й створили такий серпантин, який робив підйом для коней більш “м’яким”. Час йшов, коней, що називається, “загнали під капот”, потужності сучасних двигунів цілком вистачає для їзди по більш крутим гірках, але вулицю ніхто не переробляв – вона залишилася місцевою визначною пам’яткою.


Не знаєте де знайти найкраще житло за доступну ціну під час подорожі?

Для пошуку найкращих варіантів житла використовуйте сервіс hotelscombined.com, що порівнює ціни на готелі у десятках систем бронювання, таких як booking.com, або знайдіть житло у приватному секторі через сервіс AirBNB, отримавши додатково знижку.Написати коментар

Ви повинні зареєструватись, щоб отримати право залишити коментар.

x
Отримуй в подарунок 33 євро на бронювання житла