Мамонтова печера в США

На землі існує багато печер, де не ступала ще нога людини, чого не скажеш про Мамонтову печеру (Mammoth Cave) – найвідомішому печерному комплексі планети. Творцем такого унікального і неповторного лабіринту, що складається з підземних залів і безлічі коридорів, є сама природа. Трудитися над створенням такого чуда їй довелося довгих шість тисяч років.

Назва «мамонтова» ніяк не пов’язане з давно вже вимерлими тваринами, все набагато простіше – печера прославилася на весь світ своєю довгою (близько шестисот кілометрів), ось через неповторні розміри і виникла у людей асоціація з величезною твариною Юрського періоду.

Печера, що має досить солідний вік – десять мільйонів років, вся немов виткана з дуже міцних гірських порід, а от в якості прикраси для неї підійшли вигадливі природні застиглі водоспади.

Дно печери, немов лезом бритви, порізано широкими річками, одна з яких, пронизуючи печеру наскрізь, продовжує свій шлях на поверхні, але вже не як річка Ехо, а як Зелена річка.

За час усього свого існування Мамонтова печера завжди мала величезне значення не тільки для тваринного і рослинного світу, а й для людини. Вона завжди використовувалася корінними жителями американського континенту в якості місця проживання.

На превеликий жаль, відвідувачі мають доступ лише до невеликої частини всього комплексу, інша ж територія цього чудового підземного царства залишається у володіннях різних видів летючих мишей, всіляких комах, саламандр і навіть риб.


Не знаєте де знайти найкраще житло за доступну ціну під час подорожі?

Для пошуку найкращих варіантів житла використовуйте сервіс hotelscombined.com, що порівнює ціни на готелі у десятках систем бронювання, таких як booking.com, або знайдіть житло у приватному секторі через сервіс AirBNB, отримавши додатково знижку.Написати коментар

Ви повинні зареєструватись, щоб отримати право залишити коментар.

x
Отримуй в подарунок 33 євро на бронювання житла