Незвичайна архітектура: особняк в Сіднеї

На думку психологів, більшу частину свого життя ми проводимо вдома. Наш будинок – це не тільки наша фортеця. Це і наше самовираження, і прагнення стати ближче до природи, знайти умиротворення і гармонію. Якщо раніше без зусиль можна було продати будь-яку однокімнатну квартиру або навіть квартиру з площею побільше, і купити заміський будиночок, то зараз покупцям хочеться обзавестися не просто житлом на лоні природи, а й будинком з оригінальним архітектурним дизайном.

Захід давно обігнав нас в оригінальності проектів. Наприклад, архітектори з MPR Design Group, який розташований в Сіднеї, спроектували оригінальний особняк під назвою Hewlett. Призначення цієї сучасної та функціональної резиденції – не просто виявити оригінальність і виділитися, а стати зручним і надійним житлом для постійного проживання звичайної австралійської сім’ї з трьома дітками. Архітектори доклали всіх зусиль, знання і фантазію, щоб створити комфортний і надійний притулок. Вони вирішили зробити акцент на дивовижний панорамний вид, сміливо експериментуючи з можливостями геометрії.

На верхньому рівні цього дивного сучасного будинку розташувалася вітальня. З неї відкривається справді найвродливіша і сама чудова перспектива. На другому поверсі розміщені спальні і кілька ванних кімнат, які, звичайно ж, вимагають меншої відкритості і набагато більшої захищеності. А на самому нижньому рівні зручно розташувалися функціональні службові приміщення.

Також він став гармонійною зв’язкою басейну, тераси для відпочинку і тихого саду. Всі ці химерні і сміливі архітектурні елементи відмінно поєднуються з широким панорамним склінням. При цьому їх призначення – не лише привернути увагу, а й сприяти кращій освітленості і вентиляції приміщень.

 


Не знаєте де знайти найкраще житло за доступну ціну під час подорожі?

Для пошуку найкращих варіантів житла використовуйте сервіс hotelscombined.com, що порівнює ціни на готелі у десятках систем бронювання, таких як booking.com, або знайдіть житло у приватному секторі через сервіс AirBNB, отримавши додатково знижку.Написати коментар

Ви повинні зареєструватись, щоб отримати право залишити коментар.

x
Отримуй в подарунок 33 євро на бронювання житла