В Австралії відкрився готель з дикими тваринами

Незвичайні умови проживання пропонує новий готель, що відкрився в австралійській столиці – місті Канберра. Розташований на території національного парку, він дозволяє своїм гостям перебувати пліч-о-пліч з дикими звірами. Від найбільш небезпечних мешканців парку – левів, ведмедів, леопардів – постояльців відділяють лише скляні перегородки, а з більш доброзичливими тваринами і зовсім можна контактувати. Наприклад, погодувати жирафа, стоячи на балконі свого бунгало або поспілкуватися з мавпами.

Правда, зупинитися в готелі можна лише на 18 годин, а гості молодше 6 років і зовсім не допускаються – такі вимоги безпеки мешканців і постояльців. У вартість розміщення входить ночівля, відвідування парку та акваріума, міні-бар в номері і вечеря в ресторані готелю, який також розташований в безпосередній близькості від тварин.


Не знаєте де знайти найкраще житло за доступну ціну під час подорожі?

Для пошуку найкращих варіантів житла використовуйте сервіс hotelscombined.com, що порівнює ціни на готелі у десятках систем бронювання, таких як booking.com, або знайдіть житло у приватному секторі через сервіс AirBNB, отримавши додатково знижку.Написати коментар

Ви повинні зареєструватись, щоб отримати право залишити коментар.

x
Отримуй в подарунок 33 євро на бронювання житла