SS Ayrfield: дивовижне перетворення корабля

Філософи багатьох країн у різні епохи стверджували про циклічність всього, що відбувається на планеті , що часто загибель одного є народженням чогось нового. Яскравим прикладом такої реінкарнації вважається британське парове судно SS Ayrfield , яке багато років перебуває в забутті неподалік від Олімпійського села , розташованого в Сіднеї.

Не дивлячись на те , що морське судно довгий час практично не використовується за призначенням , воно стало визначною пам’яткою місцевого узбережжя. Вся справа в тому , що іржавий корпус корабля перетворився на унікальні мангові зарості , тому в судна з’явилася друга назва – ” The Floating Forest ” , що означає в перекладі « Плаваючий ліс».

Історія корабля , який користується величезною популярністю у гостей і жителів Австралії , починається понад століття тому , в далекому 1911 році. Саме тоді судно SS Ayrfield було споруджене в Британії , згодом воно стало використовуватися владою Австралії для забезпечення припасами американських військ , які під час Другої Світової війни перебували в Тихоокеанському регіоні.

З 1950 року корабель стали використовувати для перевезення різних вантажів , у тому числі і вугілля , яке доставлялося в Сідней з Ньюкасла . У 1972 році судно було вирішено відправити в Сіднейську затоку , що має назву Homebush Bay , в якій воно знаходиться до наших днів.

SS Ayrfield і зараз знаходиться на плаву , хоча акваторія затоки вважається досить небезпечною для плавання , її ще називають « кладовищем кораблів ». « Плавучий ліс» дивовижно красивий під час заходу , фотографи з усіх куточків планети приїжджають сюди зробити знімки унікального свідчення того , як природа перетворила забутий людиною об’єкт.


Не знаєте де знайти найкраще житло за доступну ціну під час подорожі?

Для пошуку найкращих варіантів житла використовуйте сервіс hotelscombined.com, що порівнює ціни на готелі у десятках систем бронювання, таких як booking.com, або знайдіть житло у приватному секторі через сервіс AirBNB, отримавши додатково знижку.Написати коментар

Ви повинні зареєструватись, щоб отримати право залишити коментар.

x
Отримуй в подарунок 33 євро на бронювання житла