Австралієць створює історичні пам’ятки з Лего

У колекції одного з музеїв Сіднейського університету з’явився новий експонат з конструктора Лего – модель міста Помпеї. Вулиці та будинки відтворені за участі студентів, які вивчають давньоримську історію. Місто представлене таким, яким воно було незадовго до виверження вулкана Везувій, що погубив Помпеї разом з життями тисяч людей.
До групи музеїв університету Сіднея входять галерея мистецтв, етнографічний музей Маклея (Macleay Museum) і музей старожитностей Ніколсона (Nicholson Museum). Останній замовив створення експонатів з Лего австралійцю Райану МакНайт (Ryan McKnight) на прізвисько Brickman. На будівництво Помпей у нього пішло більше 190 тисяч деталей і 470 годин. Раніше він створив ще дві моделі історичних пам’яток з Лего – афінського Акрополя, яка була подарована столиці Греції і зберігається там в однойменному музеї, і римського Колізею (цей експонат поки подорожує по музеях і галереях Австралії).

У музеї Сіднейського університету вхід вільний для всіх бажаючих. Університет знаходиться недалеко від Центрального вокзалу Сіднея.


Не знаєте де знайти найкраще житло за доступну ціну під час подорожі?

Для пошуку найкращих варіантів житла використовуйте сервіс hotelscombined.com, що порівнює ціни на готелі у десятках систем бронювання, таких як booking.com, або знайдіть житло у приватному секторі через сервіс AirBNB, отримавши додатково знижку.Написати коментар

Ви повинні зареєструватись, щоб отримати право залишити коментар.

x
Отримуй в подарунок 33 євро на бронювання житла