Печера Bracken Bat Cave: найбільший притулок кажанів на планеті

Печера Bracken Bat Cave, розташована в південній частині техаського округу Комаль, вважається найбільшим поселенням кажанів на планеті. Кожного літа близько 20 мільйонів бульдогових кажанів мігрують з Мексики в Техас, де розмножуються і збільшують свою популяцію. Поки кажани шукають притулок по всіх куточках штату, їх найбільша концентрація спостерігається саме в печері Bracken Bat Cave.

Починаючи з березня і до самого жовтня, щоночі ці крихітні істоти вилітають з печери і влаштовують масову погоню за їжею. Вони поширюються на територію радіусом 60 миль, можуть підніматися на висоту до 3 кілометрів і всього за одну ніч можуть з’їдати близько тонни комах, серед яких метелики і деякі сільськогосподарські шкідники.

Кажани печери Bracken Bat Cave, з’їдаючи по тоні комах щодня, відіграють важливу роль у винищуванні шкідників, допомагаючи фермерам  контролювати знищення врожаїв кукурудзи, льону і багатьох інших культур. Печера також служила в якості джерела для отримання чорного пороху під час Громадянської війни.

Окрім туристів, є й багато інших істот, які терпляче вичікують їх появи. У той час як віргінський пугач і пустельний канюк спостерігають свій «потенційний сніданок» на деревах, скунси, опосуми і гримучі змії, таяться в кущах, щоб напасти на літаючих мишей на малій висоті.


Не знаєте де знайти найкраще житло за доступну ціну під час подорожі?

Для пошуку найкращих варіантів житла використовуйте сервіс hotelscombined.com, що порівнює ціни на готелі у десятках систем бронювання, таких як booking.com, або знайдіть житло у приватному секторі через сервіс AirBNB, отримавши додатково знижку.Написати коментар

Ви повинні зареєструватись, щоб отримати право залишити коментар.

x
Отримуй в подарунок 33 євро на бронювання житла