Що зробити в Дубліні за один день

Дублін

 Якщо ви вперше в Дубліні і хочете побачити більше в цьому чудовому місті, є багато турів та екскурсій, які покажуть вам місто таким, як воно є. Автобусна екскурсія приведе вас до замків, музеїв та галерей і Guinness Brewery(Пивоварний завод). Пивоварний завод – одназ основних визначних пам’яток в Ірландії, і ви дізнаєтеся все про пивоварінні і зможете випити пінту прекрасного, свіжозвареного пива.

Деякі автобусні тури також пропонують безкоштовні пішохідні екскурсії так ви можете стати ближче до пам’яток, таких як замок і Кафедральний собор Христа.Якщо ви захоплюється фотографією, є також пішохідна екскурсія, яка допомагає відкрити Дублін “через об’єктив”, де професійний фотограф навчить вас, як зробити кращі фотографії пам’яток. Для сміливців пропонуються вечори з екскурсіями до привидів, з історіями чуми епідемій або нещасних жертв.

 Туроператори можуть запропонувати багато одноденних поїздок для вивчення околиць та інших міст. Автобусна екскурсія в гори Уіклоу, наприклад, проведе вас через найкрасивішу сільську місцевість в Ірландії. А екскурсія в Долину королів, тим часом, занурить вас в самі історичні та містичні області Ірландії. Ви також можете відвідати дорогу гігантів. У цьому місці, визнаному всесвітньою спадщиною ЮНЕСКО, ви побачите неймовірні геометричні скельні освіти і, якщо ви досить сміливі, ви можете зважитися пройти по знаменитому мотузкового мосту Каррік-а-Рід. Тільки не дивіться вниз!

Якщо ви більш схильні до міського середовища, одноденна поїздка приведе Вас до півночі до міста Белфаст, де ви можете дізнатися бурхливу історію міста і відвідати місце народження Титаніка. Крім того, ви можете відвідати місто Корк і поцілувати камінь Красномовства Blarney Stone. Інша поїздка може запропонувати історію вікінгів, яка відкривається на вулицях Уексфорда, а потім приведе вас до старого маяка в Hook Head.


Не знаєте де знайти найкраще житло за доступну ціну під час подорожі?

Для пошуку найкращих варіантів житла використовуйте сервіс hotelscombined.com, що порівнює ціни на готелі у десятках систем бронювання, таких як booking.com, або знайдіть житло у приватному секторі через сервіс AirBNB, отримавши додатково знижку.Написати коментар

Ви повинні зареєструватись, щоб отримати право залишити коментар.

x
Отримуй в подарунок 33 євро на бронювання житла