Crystal Cruises збирається досліджувати північні моря

Crystal Cruises представив новий круїз, більше схожий на експедицію по північних морях. Пасажирам пропонують пройти по Northwest Passage – віддаленому і містичного шляху.

Протягом століть люди намагалися знайти північний шлях навколо Північної Америки, але тільки приблизно сто років тому Амундсену вдалося пройти цим шляхом. Crystal вирішив повторити похід Амундсена, ставши першою круїзною компанією, яка готує свій лайнер для такої незвичайної подорожі.

Круїзний лайнер Crystal Serenity вирушить в дорогу з Анкоріджа 16 серпня 2016, обігне Аляску, пройшовши по морях: Чукотському, Берінга і Бофорта; пройде по затоці Амундсена, протоками Діз, Вікторії, Барроу і Ланкастер, обігне Баффінову Землю, побуває в Гренландії і, через 32 дні пришвартується в гавані Нью-Йорка, пише eTN Global News.


Не знаєте де знайти найкраще житло за доступну ціну під час подорожі?

Для пошуку найкращих варіантів житла використовуйте сервіс hotelscombined.com, що порівнює ціни на готелі у десятках систем бронювання, таких як booking.com, або знайдіть житло у приватному секторі через сервіс AirBNB, отримавши додатково знижку.Написати коментар

Ви повинні зареєструватись, щоб отримати право залишити коментар.

x
Отримуй в подарунок 33 євро на бронювання житла