Хемлофт. Секретний будинок на дереві

Хемлофт

HemLoft – сучасний секретний будинок на дереві, побудований Джоелом Алленом у Вістлері, Канада. Будинок висить на крутому cклоні, в п’яти хвилинах ходьби від найближчої дороги. Історія цієї споруди на дереві дуже цікава, про неї я вам і розповім в цій статті.

Після здобуття вищої освіти зі ступенем в області розробки програмного забезпечення в 2003, Джоел Аллен працював в компанії, яка в підсумку збанкрутувала. Будучи безробітним, він зустрів Стариго Джона навесні 2008 на фестивалі. Самоучка будівельник, Старий Джон надихнув Джоела на те, щоб слідувати своїй пристрасті до столярних робіт. Джоел вирішив обміняти клавіатуру і мишу на молоток і цвях.

Коли Джоел вперше почав своє знайомство з теслярськими роботи, він жив в автомобілі. На випадковому сайті вакансій він зустрів друга, який був також шукачем пригод (також живе в автомобілі). Вони швидко зблизилися і знайшли чим зайняти себе. Вони придумали такий термін, як ‘спортивний сон’, що мало на увазі змагання в тому, хто знайде найбільш незручне місце для сну. Це проведення часу примусило його до пошуку свого власного невеликого куточка, де він міг би жити. І цим місцем став ліс, а точніше, будиночок на дереві.

Джоел згадав про ідею лофта в лісах його друзям Марку і Джейн, яка запропонувала йому форму яйця. Саме в той момент HemLoft і прийняв свою форму. Дизайн був заснований на трикутній концепції і щоб перевірити дизайн, Він побудував масштабну модель розміром в 1/4 від оригіналу.

Після деяких проб і змін в пропорціях заключна модель стала трохи товща і більша, щоб створити більш просторий інтер’єр. З готовим дизайном, наступна проблема полягала в тому, щоб знайти підходяще дерево.

Був контрольний список вимог для прекрасного дерева:

- У межах розумної відстані до дороги, але все ж подалі від людських очей і поза межами чутності.

- Форма яйця повинна була б вписуватися в навколишнє середовище і бути пропорційною до дерева.

- Південно-західний схил, гарна оглядовість і близькість до проточної води.

Джоел знайшов своє ідеальне дерево і почав будівництво будинку. Трохи пізніше він знайшов також свого партнера по життю, Хайді, і разом вони закінчили HemLoft.


Не знаєте де знайти найкраще житло за доступну ціну під час подорожі?

Для пошуку найкращих варіантів житла використовуйте сервіс hotelscombined.com, що порівнює ціни на готелі у десятках систем бронювання, таких як booking.com, або знайдіть житло у приватному секторі через сервіс AirBNB, отримавши додатково знижку.Написати коментар

Ви повинні зареєструватись, щоб отримати право залишити коментар.

x
Отримуй в подарунок 33 євро на бронювання житла