Відпустка в Канаді

А чи не відправитися нам у відпустку з «дружнім», пізнавально-розважальним візитом до Канади? Чому в Канаду? А чому б не туди! Ця держава, як і земля, на якій вона стоїть, готова запропонувати своїм гостям багато цікавого, незабутнього і вражаючого, якщо не сказати, приголомшуючого.

Починати, природно, варто з початку, тобто з природи. А природа в Канаді унікальна і виражається це у величезній кількості розташованих на території держави самих різних національних парків і заповідників: Національний парк Маунт-Робсон, водоспади, розташовані на річці Пліс-Рівер і Форт Енн який знаходиться в Аннаполісі, не кажучи вже про найзнаменитіший водоспад у всьому світі.

Серед найбільш привабливих і вражаючих пам’яток Канади і знавці, і досвідчені туристи називають фортецю Луїсбург, що знаходиться на острові Кейп-Бретон. Згадують пам’ятник історії, поселення Кінгс-Лендінг збереглося в Нью-Брансвік, історичний парк Ф. Д. Рузвельта, розташований на острові Кампобелло, музей під відкритим небом, створений на острові Сент-Круа – Самуеля де Шамплейн, а також Будинок-музей канадського вченого А. Г. Беллана, який можна побачити на острові Кейп-Бретон.

У столиці Канади Оттаві, якій трохи більше ста п’ятдесяти років, можна відвідати музей природи, а також науки і техніки, національну канадську галерею і Парламентський комплекс. Для тих, кого захоплює музика, неодмінно необхідна зустріч з Оркестром Національного Центру Мистецтв, з Симфонічним оркестром Оттави і багатьма іншими музичними колективами, які неодмінно залишать незгладимий слід у пам’яті.

Варто відзначити, що до Канади варто вирушити по весні, коли в столиці цієї держави проводиться самий чудовий фестиваль, головним героєм якого є тюльпан.

Мандрівникам не завадить познайомитися і з найстарішим містом Канади – Монреалем, який знаходиться в провінції Квебек. Хмарочоси, швидкісні магістралі, транспортні розв’язки, найбільші як на воді, так і в повітрі – саме такий сьогоднішній Монреаль.

Неподалік від нього розташовується Лаврентійський національний парк, що розкинувся на однойменних горах і визнається відмінним гірськолижним курортом.

Не можна обійти увагою в Канаді і найбільше його місто, яким є Торонто. Відмінними ознаками цього мегаполісу називають чистоту і порядок, які незмінно визнаються світовими еталонами. Торонто вважається провідним культурним і торговим центом тій частини Канади, яка говорить англійською мовою.

І це тільки мала дещиця того, що можна побачити в цій державі, розташованоій на північноамериканському континенті.


Не знаєте де знайти найкраще житло за доступну ціну під час подорожі?

Для пошуку найкращих варіантів житла використовуйте сервіс hotelscombined.com, що порівнює ціни на готелі у десятках систем бронювання, таких як booking.com, або знайдіть житло у приватному секторі через сервіс AirBNB, отримавши додатково знижку.Написати коментар

Ви повинні зареєструватись, щоб отримати право залишити коментар.

x
Отримуй в подарунок 33 євро на бронювання житла