Вісім канадців вскладчину купили квиток, що виграв 30 млн доларів

Відразу вісім жителів канадського містечка Лабрадор-Сіті стали володарями тридцятимільйонного виграшу в популярну лотерею «Лотто-Макс».

Про це в суботу повідомив телеканал CBC. Келлі Трікка, співробітниця однієї з міських компаній, що займаються орендою нерухомості: «Після роботи ми скинулися по символічній сумі і купили лотерейний квиток, адже джекпот до того часу вже становив солідні 30 млн доларів. Ніхто з нас не дивився вечірній розіграш, а вранці ми дізналися, що саме наш квиток виявився виграшним ».

Найближчим часом друзі-колеги мають намір представити щасливий квиток організаторам лотереї і поділити виграш. Деякі з новоспечених мільйонерів вже заявили, що в понеділок напишуть заяву про звільнення з роботи. Імовірність виграшу в «Лотто-Макс» становить 1 до 28 млн. Вона була запущена в Канаді в 2009 році і з тих пір стала однією з найпопулярніших місцевих лотерей.


Не знаєте де знайти найкраще житло за доступну ціну під час подорожі?

Для пошуку найкращих варіантів житла використовуйте сервіс hotelscombined.com, що порівнює ціни на готелі у десятках систем бронювання, таких як booking.com, або знайдіть житло у приватному секторі через сервіс AirBNB, отримавши додатково знижку.Написати коментар

Ви повинні зареєструватись, щоб отримати право залишити коментар.

x
Отримуй в подарунок 33 євро на бронювання житла