Монреальський ботанічний сад

У Монреалі є чудове місце, яке наповнює душу добротою, теплотою і любов’ю. Звичайно ж, мова піде про ботанічний сад, здатний розтопити серце навіть самої черствої людини. Тут кожен може знайти для себе щось особливе, що змусить задуматися про те, що світ прекрасний, потрібно тільки трішки більше приділяти йому уваги. У парку годинами можна милуватися розкішними розаріями, мініатюрними деревами бонсай, елегантними кленами і стрункими березами. Кілька десятків тематичних садів зроблені таким чином, щоб відтворити саме той куточок світу, звідки вони родом.

Окремої уваги заслуговують екзотичні комахи, що викликають не менший інтерес, ніж виставка отруйної флори. У цікавій формі проходять чайні церемонії, а також майстер-класи з ікебани. Якщо пощастить, то в ботанічному саду можна побачити навіть весільну церемонію. Дітлахи часто шумлять брязкальцями і радіокерованими танками, але загалом обстановка тут дуже спокійна.

Своїми масштабами вражає глядачів і виставка квіткових скульптур, кожна з яких відрізняється не тільки за формою, а й по складності виконання.

Точної кількості рослин у парку ніхто не знає, але от приблизна цифра коливається в межах двадцяти тисяч. Для того щоб розмістити цю пахучу красу, що тішить око різнобарвними фарбами, знадобилася не одна оранжерея і теплиця.

Ініціатива про створення в Монреалі ботанічного саду належить ботаніку Жозефу Марі-Вікторену. Його ідею підтримав мер міста Камійо Удом, а ось над проектом трудився Генрі Теушер. Через чотири роки в сад вже прийшли перші відвідувачі. З тієї пори і до сьогодні Монреальський ботанічний сад не перестає радувати чудовими подарунками природи.


Не знаєте де знайти найкраще житло за доступну ціну під час подорожі?

Для пошуку найкращих варіантів житла використовуйте сервіс hotelscombined.com, що порівнює ціни на готелі у десятках систем бронювання, таких як booking.com, або знайдіть житло у приватному секторі через сервіс AirBNB, отримавши додатково знижку.Написати коментар

Ви повинні зареєструватись, щоб отримати право залишити коментар.

x
Отримуй в подарунок 33 євро на бронювання житла