Канадський музей цивілізації.

Канадський музей цивілізації.

   Канадський музей цивілізації (Canadian Museum of Civilization) розташувався в місті Гатіно, провінція Онтаріо, прямо на березі річки Оттава. Історія його створення бере початок в 1856 році, коли місцеве Геологічна суспільство виставило на загальний огляд першу колекцію, присвячену історії та культурі Канади. До 1927 року кількості експонатів уже було достатньо для створення Національного музею Канади, який пізніше був перейменований в Музей людини. У 1986 році музей отримав свою нинішню назву – Канадський музей цивілізації, і став найбільшим історичним музеєм Канади. Зрозуміло, такий великої колекції було потрібно нове приміщення, яке і було побудовано в 1989 році канадським архітектором Дугласом Кардиналом (Douglas Cardinal).

   Комплекс будівель Канадського музею цивілізації складається з двох корпусів, зовнішній вигляд яких уособлює собою суміш постмодерністської архітектури та місцевих фолклерних мотивів. Зовнішня обробка обох корпусів виконана з жовтого вапняку, який був спеціально привезений з провінції Манітоба. Головним архітектурним центром вважається величезний зал Grand Hall, що займає площу близько 2000 квадратних метрів. Одна зі стін залу цілком складається зі скла, тому звідси відкривається чудовий вид на протилежну сторону річки Оттава, де височить будівля Парламенту Канади. Уздовж протилежної стіни залу розташувалася унікальна колекція тотемних стовпів.

   У музеї діють три постійні виставки. У першу чергу це зал канадської історії, а також зали аборигенних народів і індіанської культури. Вони містять експонати, що розповідають про історію Канади, починаючи з життя корінних народів і закінчуючи сучасним етапом розвитку країни. Тут докладно представлена життя перших поселенців, а також етапи подальшої імміграції та формування населення країни. Експозиції музею охоплюють історію західних, східних і північних територій Канади. Також в музеї діють різноманітні гостьові виставки, які знайомлять відвідувачів з історією інших країн і народів світу.


Не знаєте де знайти найкраще житло за доступну ціну під час подорожі?

Для пошуку найкращих варіантів житла використовуйте сервіс hotelscombined.com, що порівнює ціни на готелі у десятках систем бронювання, таких як booking.com, або знайдіть житло у приватному секторі через сервіс AirBNB, отримавши додатково знижку.Написати коментар

Ви повинні зареєструватись, щоб отримати право залишити коментар.

x
Отримуй в подарунок 33 євро на бронювання житла