EdgeWalk: найвищий атракціон на планеті

Зовсім недавно в канадському місті Торонто , який розташований в провінції Онтаріо , був відкритий атракціон для любителів екстриму.

Атракціон EdgeWalk , що став відразу яскравою пам’яткою міста , розрахований не для слабкодухих людей , тому що тут пропонується пройтися по металевій сітці на просто запаморочливій висоті , яка є найбільшою в світі для відкритих виходів.

Прогулюються тут під прицілом фото і кінокамер , що б зобразити героїчний вчинок учасника атракціону на пам’ять , адже висота вежі Сі – Ен Тауер , де і проходить EdgeWalk , дорівнює 533,33 метра. Це найвища споруда в Західній півкулі , вона майже в два рази перевершує за висотою Ейфелеву вежу і на тринадцять метрів Останкінську телевежу .

Екстремальна « пішохідна доріжка » проходить на висоті , що дорівнює 356 метрам над землею. Учасники атракціону проходять маршрут , який дорівнює повному колу периметра вежі , приблизно за півгодини.

Організатори атракціону EdgeWalk величезну увагу приділяють безпеці клієнтів , кожен раз перевіряється система тросів , групи супроводжують досвідчені провідники.

Існують і обмеження у віці , брати участь у EdgeWalk можна лише з тринадцяти років , при цьому до сімнадцятирічного віку дітей під час прогулянки повинні супроводжувати батьки. Перед атракціоном кожен з учасників повинен пройти невеликий медичний огляд , інструктаж і отримати спеціальний костюм.

Вартість квитка становить близько 180 доларів , в цю ціну включена фото та відеозйомка учасників героїчної пригоди , а також їм видається спеціальний сертифікат, що підтверджує участь в атракціоні EdgeWalk .


Не знаєте де знайти найкраще житло за доступну ціну під час подорожі?

Для пошуку найкращих варіантів житла використовуйте сервіс hotelscombined.com, що порівнює ціни на готелі у десятках систем бронювання, таких як booking.com, або знайдіть житло у приватному секторі через сервіс AirBNB, отримавши додатково знижку.Написати коментар

Ви повинні зареєструватись, щоб отримати право залишити коментар.

x
Отримуй в подарунок 33 євро на бронювання житла