Норвегія повернула контроль на кордонах

Влада скандинавського держави повернула прикордонний контроль на кордонах країни 26 листопада 2015 року. Перевірці піддадуться громадяни, які прибувають на поромах зі Швеції, Данії та Німеччини. Перевірка з’явиться і на найбільших сухопутних пунктах.

Глава міністерства громадської безпеки Норвегії Андерс Анундсен заявив, що заходи вводяться на 10 днів з можливістю продовження і обумовлена небувалим числом мігрантів, що намагаються потрапити в країну. Особливо ретельний контроль буде здійснюватися на Свінесундському мосту, що з’єднує Норвегію зі Швецією. Нагадаємо, раніше Швеція прийняла рішення перенаправляти потоки біженців в інші країни.

Відзначимо, що Норвегія, хоч і не входить до ЄС, є членом Шенгенської угоди. Влада країни неодноразово висловлювали стурбованість щодо ситуації з мігрантами, що склалась  в Європі .


Не знаєте де знайти найкраще житло за доступну ціну під час подорожі?

Для пошуку найкращих варіантів житла використовуйте сервіс hotelscombined.com, що порівнює ціни на готелі у десятках систем бронювання, таких як booking.com, або знайдіть житло у приватному секторі через сервіс AirBNB, отримавши додатково знижку.Написати коментар

Ви повинні зареєструватись, щоб отримати право залишити коментар.

x
Отримуй в подарунок 33 євро на бронювання житла