У Скандинавії – аномальна спека

Рекордна спека прийшла в Норвегію та Швецію – у цих країнах зараз тепліше, ніж в Італії та Хорватії. Температура на півдні Норвегії досягла +34 oC, в Осло 24 липня поставлений абсолютний рекорд в +33 oC (при середньомісячній температурі в середині літа в +19,6 oC). У більшій частині регіону Свеаланд і всієї території регіону Норланд в Північній Швеції більше п’яти днів повітря прогрівалося до +30 oC, у зв’язку з чим оголошено попередження другого класу небезпеки.

Як повідомляє Gismeteo, у Швеції знемагають від спеки Стокгольм, Упсала, Еребру. Виснажлива спека панує в історичних провінціях Вермланд, Вестманланд, Седерманланд і Даларна. Введення попередження через спеку стало першим за всю історію офіційних метеорологічних спостережень у Швеції.

У Норвегії стався курйозний випадок: один з місцевих жителів ще взимку оплатив тур на Середземне море, проте зараз вирішив, що йому нема чого їхати на курорт в таку спеку – він може чудово відпочити в рідній Норвегії – і звернувся до турфірми з вимогою повернути сплачені за путівку гроші.


Не знаєте де знайти найкраще житло за доступну ціну під час подорожі?

Для пошуку найкращих варіантів житла використовуйте сервіс hotelscombined.com, що порівнює ціни на готелі у десятках систем бронювання, таких як booking.com, або знайдіть житло у приватному секторі через сервіс AirBNB, отримавши додатково знижку.Написати коментар

Ви повинні зареєструватись, щоб отримати право залишити коментар.

x
Отримуй в подарунок 33 євро на бронювання житла