Пором Color Magic визнаний кращим європейським поромом

В Європі протестували круїзні пороми різних країн з точки зору безпеки і захисту пасажирів.

З вісімнадцяти обраних судів сім отримали оцінку «дуже добре», ще сім – «добре», три «задовільно», а капітан одного відмовився співпрацювати з інспекторами.

Як повідомляють експерти, більшість поромів відповідають усім вимогам безпеки та перебувають на високому технологічному рівні.

Судна котрі  пройшли перевірку ходять в Північному, Балтійському, Адріатичному та Середземному морі, уточнює австрійська Kurier.

Кращим обраний норвезький паром Color Magic судноплавної компанії Color Line. Пором, спущений на воду в 2007 році, курсує між Осло і Кілем. Це судно було одним з небагатьох, що надають пасажирам повну інформацію про безпеку, – як у вигляді брошур, так і по гучному зв’язку.

Гіршим виявився паром Scandola, що належить компанії з Кіпру та курсує між іспанськими містами Валенсія і Сан-Антоніо-Абад. Там відсутня сучасна система евакуації, а рятувальні жилети і шлюпки застаріли і в поганому стані.


Не знаєте де знайти найкраще житло за доступну ціну під час подорожі?

Для пошуку найкращих варіантів житла використовуйте сервіс hotelscombined.com, що порівнює ціни на готелі у десятках систем бронювання, таких як booking.com, або знайдіть житло у приватному секторі через сервіс AirBNB, отримавши додатково знижку.Написати коментар

Ви повинні зареєструватись, щоб отримати право залишити коментар.

x
Отримуй в подарунок 33 євро на бронювання житла