Перлина Скандинавського півострова

Як відомо, визначитися з напрямком закордонного відпочинку досить складно. Попит великий, але ще більшим є пропозиція: туристичні фірми сьогодні не тільки не скупляться на обіцянки, а й надають можливість реалізації найбільш незвичайних планів щодо закордонних турів.

Однак бувають випадки, коли немає бажання обмежувати себе рамками туристичних маршрутів, а є бажання і можливість просто познайомитися ближче з тією чи іншою країною. І досить часто вибираються маршрути не по півдню Європи, а по її північній околиці. Нерідко держави Скандинавського півострова стають об’єктом пізнавальних туристичних поїздок.

Одна з чотирьох держав, які традиційно включаються в поняття Скандинавії, хоча існують і інші трактування даного факту, – це Норвегія. Незважаючи на те, що ця країна, розташовуючись на заході Скандинавського півострова, являє собою вузьку смужку землі, загальною площею трохи більше трьохсот вісімдесяти п’яти тисяч квадратних кілометрів, вона визнана ще в 2009 році найбільш розвиненою й благополучною країною світу.

Так що в цій розвиненій і благополучній країні мандрівникові пропасти не дадуть. Однією з примітних особливостей Норвегії можна назвати досить велику кількість місцевих туристичних довідкових, допомогою яких можна скористатися телефоном. Завдяки подібному явищу, турист у будь-якому місті отримає найповнішу інформацію про місцеві визначні пам’ятки.

Якщо зібратися до Норвегії з травня по серпень, то мандрівників може зустріти сильний дощ і температура, яка не перевищує зазвичай у цей час поріг у двадцять градусів за Цельсієм. Сподіватися на тривалість норвезької весни не доводиться – тут все швидкоплинно. Варто постаратися встигнути поспостерігати за тим, як сніг буквально покривається квітами і листям, ховаючись під барвистим килимом весняної норвезької рослинності.

Астрономічне літо в Норвегії настає не раніше двадцять другого червня, проте вода місцевих фіордів навіть влітку не прогрівається вище дванадцяти градусів. Осінь, як і весна, в Норвегії коротка, але багата на дари: чорниця, брусниця, лохина, малина, а поряд з цим мисливство та рибальство. І дивовижні фарби осінньої норвезької природи.

Норвезька ж зима для тих, хто вважає себе прихильником лижного спорту та мінусових температур, а також засніжених рівнин і блискучого на сонці снігу.


Не знаєте де знайти найкраще житло за доступну ціну під час подорожі?

Для пошуку найкращих варіантів житла використовуйте сервіс hotelscombined.com, що порівнює ціни на готелі у десятках систем бронювання, таких як booking.com, або знайдіть житло у приватному секторі через сервіс AirBNB, отримавши додатково знижку.Написати коментар

Ви повинні зареєструватись, щоб отримати право залишити коментар.

x
Отримуй в подарунок 33 євро на бронювання житла