Один з провідних курортів в Південній Африці змінив вивіску

Пар

Компанія «Hilton Worldwide» офіційно відкрила «Conrad Pezula Resort & Spa» – перший готель марки «Conrad Hotels & Resorts» в країнах Африки на південь від Сахари.

Власником курорту, який раніше приймав гостей як «Pezula Resort & Spa», є компанія «Alderney Establishment». Один з провідних курортів в Південній Африці розташований в регіоні «Дорога Садів» в Західній Капській провінції, між Кейптауном і Порт-Елізабет.

Готель звели в приватному маєтку, який славиться своїм пейзажем, мальовничими лісами, озерами і горами, багатою культурною спадщиною і приватними найчистішими пляжами.

На території готелю постояльців порадує безліч зручностей, наприклад, поле для гольфу і спортивний комплекс «Field of Dreams»; ексклюзивний пляж Noetzie, який був визнаний одним із трьох кращих пляжів в Південній Африці, чотири тенісних корти; зали засідань; бізнес-центр; spa -центр і оздоровчий клуб.


Не знаєте де знайти найкраще житло за доступну ціну під час подорожі?

Для пошуку найкращих варіантів житла використовуйте сервіс hotelscombined.com, що порівнює ціни на готелі у десятках систем бронювання, таких як booking.com, або знайдіть житло у приватному секторі через сервіс AirBNB, отримавши додатково знижку.Написати коментар

Ви повинні зареєструватись, щоб отримати право залишити коментар.