Пляжі Хорватії стануть тематичними

Готуючись до майбутнього літнього сезону, міністерство туризму Хорватії вирішило підійти до організації пляжного відпочинку по-новому. Всі пляжі на узбережжі країни стануть тематичними.
У Хорватії є три основні курортні зони: півострів Істрія і узбережжі Кварнера; Південна Далмація і Середня Далмація. Відповідно до нової класифікації, передбачається 14 категорій. У їх числі: пляжі для сімей з дітьми, міські, молодіжні, романтичні, спортивні, нудистські, готельні та екологічні пляжі. Окремо будуть виділені території для серфінгістів і дайверів, екстрім-пляжі, пляжі для собак, для вечірок і для проведення культурних заходів.

Рішення про те, в якому напрямку розвивати свою прибережну лінію, будуть приймати самі муніципалітети. Підтримку в реалізації ідей їм нададуть міністерство туризму, а також факультет туризму та готельного менеджменту університету в Рієці. За оцінками експертів, нова класифікація пляжів Хорватії наблизить їх до міжнародних стандартів.


Не знаєте де знайти найкраще житло за доступну ціну під час подорожі?

Для пошуку найкращих варіантів житла використовуйте сервіс hotelscombined.com, що порівнює ціни на готелі у десятках систем бронювання, таких як booking.com, або знайдіть житло у приватному секторі через сервіс AirBNB, отримавши додатково знижку.Написати коментар

Ви повинні зареєструватись, щоб отримати право залишити коментар.

x
Отримуй в подарунок 33 євро на бронювання житла