Вулиці Дубровника

Перлиною Адріатичного моря по праву називають середземноморське містечко Дубровник, розташоване на території Хорватії. Приваблює в Дубровник численних туристів не тільки прекрасна природа і дивовижна атмосфера. Дубровник – це незмінно сяюче море, багато зелені, дивно затишні будиночки і так далі.

Якщо пройтися по історичній частині Дубровника, а це центр міста, то незмінно потрапиш в пішохідну зону. Для огляду визначних пам’яток історичного центру міста далеко ходити не треба: компактне їх розташування фіксується в радіусі кількох сотень квадратних метрів. Однак вулиці Дубровника варті того, щоб по них прогулятися.

Stradun або Страдун. Для нас це незвичайна назва вулиці, а для жителів хорватського Дубровника найменування найважливішої вулиці міста. Раніше ця вулиця носила назву Placa або Плацу. Основними епітетами, якими можна обдарувати цю вулицю, є слова затишна і красива. Однак все стоїть вимовляти з істотною часткою перебільшення. Головна вулиця хорватського Дубровника не тільки мила і затишна, вона також є центральною торговою вулицею міста. А розташовується вона в оточенні, яке створюють незліченні невеликі вулички, які свого часу мостилися мармуром. Привабливим для любителів незвичайних пригод є той факт, що вулички хорватського Дубровника готові запропонувати незабутні враження від багатогодинної прогулянки по них.

Головна вулиця хорватського Дубровника – Страдун, перетинаючи місто зі сходу на захід, обов’язково призведе до центру міста, знаменита своїми історичними пам’ятками. Історія вулиці Страдун починається в дванадцятому столітті, коли жителями був осушений і засипаний канал, що відділяв острів від континентального берега.

Сьогоднішня центральна вулиця Дубровника являє собою скупчення величезної кількості самих різних барів і кафе. У межі міських фортечних стін сьогодні проїзд закрито. Так що впродовж двох кілометрів можна бродити в центрі міста, який розташовується на скелі, що височіє над морем. Міські стіни та історичні пам’ятники стоять того, щоб залишити автотранспорт, і тривалий час, не поспішаючи, прогулюватися по міських територіях.


Не знаєте де знайти найкраще житло за доступну ціну під час подорожі?

Для пошуку найкращих варіантів житла використовуйте сервіс hotelscombined.com, що порівнює ціни на готелі у десятках систем бронювання, таких як booking.com, або знайдіть житло у приватному секторі через сервіс AirBNB, отримавши додатково знижку.Написати коментар

Ви повинні зареєструватись, щоб отримати право залишити коментар.

x
Отримуй в подарунок 33 євро на бронювання житла