Плітвіцькі озера: чарівність і захоплення

Своєю фантастичною природою Хорватія чарує і дивує туристів з першого погляду. Якщо ви плануєте відпочинок в Хорватії влітку , то , крім інших пам’яток , обов’язково відвідайте Плітвіцькі озера.

Національний парк під такою назвою знаходиться в центральній частині цієї країни. Травертинові греблі , які й утворюють озера , формувалися тут тисячоліттями , і сьогодні захоплюють відвідувачів парку своєю неймовірною красою. Також тут знаходяться іскристі водоспади і мальовничі печери , тому перебування в цьому парку обов’язково запам’ятається вам яскравими враженнями.

 « Плітвіцькими озерами » цю красиву місцевість вперше іменував священик з Оточаца Домінік Вукасовіч , який в 1777 році відзначив цю назву в своїх записах. Через кілька століть , 8 квітня 1949 Плітвіцьким озерам присвоїли статус національного парку , а в 1979 р. вони були включені до переліку Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО.

Аж до 1958 року цей красивий парк був закритий для відвідувань , і тільки потім тут почалося будівництво пішохідних доріжок і навіть маршрутів для екологічно безпечних електропоїздів , катерів і поромів . Купатися в озерах заборонено , як і влаштовувати в парку пікніки – це робиться для збереження природної рівноваги природи , яка ретельно оберігається місцевими екологами.

У процесі військових дій , які відбувалися тут в 1991 році , територія Плітвіцьких озер стала ареною для кривавих подій, що призвели до жертв . Але сьогодні парк повністю розмінований і активно розвивається в туристичному напрямку.


Не знаєте де знайти найкраще житло за доступну ціну під час подорожі?

Для пошуку найкращих варіантів житла використовуйте сервіс hotelscombined.com, що порівнює ціни на готелі у десятках систем бронювання, таких як booking.com, або знайдіть житло у приватному секторі через сервіс AirBNB, отримавши додатково знижку.Написати коментар

Ви повинні зареєструватись, щоб отримати право залишити коментар.

x
Отримуй в подарунок 33 євро на бронювання житла