Корчула: один з найкрасивіших островів Адріатики

Одним з найкрасивіших і заселених островів Хорватії є острів Корчула, історія якого бере свій початок ще в епоху неоліту. Його назва дослівно перекладається як «чорний острів», на думку дослідників, так охрестили цю місцевість ще в часи античності греки через темні масиви лісу.

На острові в ході археологічних розкопок були знайдені сліди давньогрецької колонії, а також фінікійських поселень. Острів Корчула неодноразово завойовувався різними державами: Генуєю, Угорщиною, Венецією, мав у своїй багатій історії та періоди власної незалежності. В результаті Першої світової війни Корчула увійшов до складу Югославії, після її розпаду став частиною Хорватії.

На острові, як стверджують хорвати, народився знаменитий мандрівник Марко Поло, тут туристам надається можливість відвідати невеликий музей, присвячений мореплавцю. Яскравою пам’яткою Корчула є також Кафедральний собор, що має багату колекцію ікон.

Славиться цей прекрасний острів Адріатики своїми винами, адже його відносять до найстаріших світових центрів виноробства. Для виготовлення хорошого вина тут мається все: теплий клімат, родючий грунт і працьовиті руки місцевих жителів.

Знаменитий острів і своїм щорічною театралізованою виставою, що має назву морешка, в ході якої відбувається реконструкція облоги фортечних стін турками в 1571 році. Переглянути це барвисте видовище приїжджають тисячі туристів з різних країн світу.

Вікові соснові ліси в поєднанні з яскравою середземноморської рослинністю, а також гарні пляжі роблять відпочинок на острові незабутнім, тут створені практично ідеальні умови для занять вітрильним спортом, а також серфінгом.


Не знаєте де знайти найкраще житло за доступну ціну під час подорожі?

Для пошуку найкращих варіантів житла використовуйте сервіс hotelscombined.com, що порівнює ціни на готелі у десятках систем бронювання, таких як booking.com, або знайдіть житло у приватному секторі через сервіс AirBNB, отримавши додатково знижку.Написати коментар

Ви повинні зареєструватись, щоб отримати право залишити коментар.

x
Отримуй в подарунок 33 євро на бронювання житла