Шибенські острови

Шибенські острови

Шибенські острови – світ спокійних заток і чистого моря, місця споконвічної краси і недоторканої людиною природи. Тут здавна жили селяни висаджували маслини, виноградарі, мореплавці і рибаки. До сьогоднішніх днів жителі зберегли традиційні уклади життя. Каприйьскі дерев’яні Гаета – традиційні місцеві човни, зларінські коралові прикраси і жирайські кам’яні “Буні” (примітивні кам’яні будиночки конусоподібної форми) – символи гармонійного життя людини з природою. Ще з часів Ренесансу ці острови своєю пасторальної атмосферою залучали гостей, бажаючих розслабитися і відпочити від швидких ритмів міста.

Невеликі землеробські та рибальські населені пункти, які все ще зберігають свою спадщину і справжній вигляд маленьких кам’яних будиночків, в даний час перетворені в туристичні об’єкти. Минуле острова Крапня, з Францисканським монастирем і довголітня традиція промислу губок – це історія витривалості і наполегливості людей цього краю. Про їх бурхливу ​​історію нагадує фортечна стіна на лісистому півострові Оштріце, улюблене місце для прогулянок і купання.


Не знаєте де знайти найкраще житло за доступну ціну під час подорожі?

Для пошуку найкращих варіантів житла використовуйте сервіс hotelscombined.com, що порівнює ціни на готелі у десятках систем бронювання, таких як booking.com, або знайдіть житло у приватному секторі через сервіс AirBNB, отримавши додатково знижку.Написати коментар

Ви повинні зареєструватись, щоб отримати право залишити коментар.