Віза до Хорватії

Для громадян більшості країн СНД (Білорусі, України, Казахстану, Узбекистану і т.д.) необхідно завчасне оформлення в’їзної візи в Хорватію.

Термін оформлення візи – 2-3 тижні.

Порядок оформлення візи і терміни виготовлення в Україні

Термін оформлення візи – від 10 днів.

Вартість візи

Вартість двохкратної транзитної візи: для однієї людини – 33 у.о., якщо в паспорт вписана одна дитина – 50 у.о. Вартість одноразової транзитної візи – 26 у.о.

Для в’їзду в Хорватію необхідно мати наступні документи:

- Готельний ваучер (підтвердження на проживання в готелі)

- Зворотний авіаквиток

- Медичну страховку.

- Для дітей до 18 років, які подорожують з одним батьком або без, необхідно мати довіреність від другого батька або від обох батьків, що дозволяють вивіз дитини за кордон, завірена нотаріально;

Необхідні документи для оформлення візи для громадян більшості країн СНД (Білорусі, України, Казахстану, Узбекистану

- Діючий закордонний паспорт;

- 2 фотографії;

- Анкетні дані;

Для отримання транзитної візи необхідні наступні документи:

- Паспорт,

- 1 фотографія (обов’язково кольорова),

- Анкетні дані.

Для дітей, які їдуть з одним батьком, дозвіл на виїзд від другого батька (нотаріально завірений).

Для тих, хто збирається в Хорватію самостійно (без допомоги туристичної компанії) необхідно мати запрошення від фізичної або юридичної особи – резидента Хорватії, встановленого зразка.

 ОФОРМЛЕННЯ ВІЗ У ХОРВАТІЇ

   Громадяни України отримують візу в Києві. Необхідні документи: закордонний паспорт, дійсний не менше 90 днів на момент закінчення поїздки, дві кольорові фотографії, анкетні дані, довідка з місця роботи. Громадянам Білорусі буде потрібно надати аналогічний пакет документів, єдина відмінність – замість двох потрібна одна фотографія. Вартість оформлення в обох випадках однакова – 26 EUR, вся процедура займе 3-4 дні. А ось громадянам Казахстану, Молдови, Таджикистану, Туркменістану та Узбекистану віза оформляється протягом одного місяця, а буває – і довше.

Митниця:

Ввезення іноземної валюти необмежене, ввезення національної валюти – не більше 2000 HRK, цінну професійну і технічну апаратуру потрібно пред’являти на кордоні, а для ввезення тварин необхідна довідка від ветеринара. Дозволено безмитне ввезення 200 сигарет або 50 сигар або 250 г тютюну, до літра міцних спиртних напоїв, вина – до 2 л, до кілограма кави або чаю. Заборонено вивезення предметів, які мають культурну чи історичну цінність, без дозволу, виданого державним управлінням із захисту культурної та природної спадщини, а також шкур диких тварин, наркотиків, зброї та боєприпасів (потрібен дозвіл).


Не знаєте де знайти найкраще житло за доступну ціну під час подорожі?

Для пошуку найкращих варіантів житла використовуйте сервіс hotelscombined.com, що порівнює ціни на готелі у десятках систем бронювання, таких як booking.com, або знайдіть житло у приватному секторі через сервіс AirBNB, отримавши додатково знижку.Написати коментар

Ви повинні зареєструватись, щоб отримати право залишити коментар.

x
Отримуй в подарунок 33 євро на бронювання житла