Подорож в Загреб

Подорож в Загреб

Загреб – найбільше місто Хорватії, яке одночасно є і столицею, і центром торгівлі, фінансів і культур країни. Загреб розташовується на березі річки Саві, яка є одною з приток Дунаю. Поруч з містом мається мальовничий гірський масив – Медведниця. Через місто проходять великі автомагістралі, що зв’язують міста Європи між собою. Столиця Хорватії може похвалитися габаритами свого автовокзалу, крім цього, в місті є залізничний вокзал, який використовується в основному для перевезень всередині країни.

Самою старовинною частиною Загреба є Верхнє місто. Тут знаходиться церква святого Марка – красива споруда з незвичайною мозаїкою, виконаною з різнокольорової черепиці. Примітна вежа Лотршчак, яка була побудована ще в XIII столітті. Стоячи біля підніжжя вежі, можна годинами милуватися приголомшливим видом на Загреб. Поціновувачам архітектури варто відвідати церкву святої Катерини, яка була побудована в 1632 р. єзуїтами.

У Нижньому місті примітна площа бана Йосипа Елачича, що є центральною. Площа являє собою химерну суміш таких стилів архітектури, як бароко, класицизм і модерн. У самому центрі знаходиться статуя бана Елачича на коні. Бажаючим побачити будівлю Університету Загреба та Національного театру Хорватії слід відвідати площу маршала Тіто.

Любителі історії оцінять пам’ятник, споруджений на честь короля Томіслава, який височить над однойменною площею. З півдня до площі примикає залізничний вокзал, з півночі – павільйон мистецтв. З метою заспокоєння можна відвідати кладовище Мірогой – тихе, старовинне містечко. Воно було засноване в XIX столітті. Клімат в Хорватії цілком м’який, континентальний. Найспекотніший місяць року – травень (температура досягає 30 ° С).


Не знаєте де знайти найкраще житло за доступну ціну під час подорожі?

Для пошуку найкращих варіантів житла використовуйте сервіс hotelscombined.com, що порівнює ціни на готелі у десятках систем бронювання, таких як booking.com, або знайдіть житло у приватному секторі через сервіс AirBNB, отримавши додатково знижку.Написати коментар

Ви повинні зареєструватись, щоб отримати право залишити коментар.

x
Отримуй в подарунок 33 євро на бронювання житла