Музей нещасного кохання в Хорватії

Музей нещасного кохання в Хорватії

Музей нещасного кохання повинен бути однією з найбільш чудернацьких пам’яток у світі. Тут відвідувачі можуть споглядати усілякі види пам’ятних речей, які були пожертвувані музею людьми з розбитими серцями, з усіх куточків світу.

Олінка Вістіна і Дрезен Грубізік, два хорватських художника, які перервали свої відносини в 2006 році, вирішили відкрити Музей нещасного кохання, коли усвідомили, як важко розставатися з речами, які нагадують про минулу любов. Таким чином, вони змогли зберігати всі предмети разом, і перш ніж вони почали займатися цим більш серйозно, вони почали отримувати різноманітні предмети від інших розлучилися пар.

Перш, ніж влаштуватися надовго в Загребі, і стати першим приватним музеєм в Хорватії, Музей Нещасній любові здійснив поїздку по всьому світу, від Стамбула до Нью-Йорка, демонструючи його колекцію сотень химерних предметів. Іграшкові ведмедики, пухнасті наручники, фотографії, годинник серед найбільш поширених предметів знайдених в музеї, ви можете також бачити такі химерні речі як сокира, пара їстівної нижньої білизни і навіть штучну гомілку, пожертвувану людиною, який розлучився з медсестрою.

Олінка Вістіна говорить, що більшість пожертвуваних предметів прибуває з Великобританії, що означає, що там, мабуть, дуже багато розбитих сердець. Зараз відкритий Музей нещасного кохання має, очевидно, великий успіх, зустрічаючи до 1 000 відвідувачів щотижня.


Не знаєте де знайти найкраще житло за доступну ціну під час подорожі?

Для пошуку найкращих варіантів житла використовуйте сервіс hotelscombined.com, що порівнює ціни на готелі у десятках систем бронювання, таких як booking.com, або знайдіть житло у приватному секторі через сервіс AirBNB, отримавши додатково знижку.Написати коментар

Ви повинні зареєструватись, щоб отримати право залишити коментар.

x
Отримуй в подарунок 33 євро на бронювання житла