Голуей

Графство Голуей

Голуей розташований на західному узбережжі Ірландії.

Тут цікава Церква Cвятого Миколая з прірамідальним шпилем. Вона була побудована в 1320 році, це одна з найбільших церков Ірландії. Дуже красивий замок Лінч, в якому зараз розташований банк. На фасаді замку нанесені різноманітні герби аристократичних сімей, які проживали в цьому замку. В історичній частині міста збереглася Іспанська Арка, яка веде до Іспанської алеї, де колись любили прогулюватися іспанські торговці. Поруч з Іспанською Аркою розташована міська гавань, звідки відправляються кораблі до Аранських островів.

Аранські острова знаходяться в 48 км від узбережжя, до їх складу входять острови Інішмор (найбільший з них), Інішман і Інішир. У цих місцях стали селиться перші християни Ірландії, та й зараз на островах продовжують слідувати стародавнім традиціям і говорять гельською мовою. Тут цікаві масивні кам’яні форти, які були побудовані першими поселенцями. Найбільш популярний форт – Дан Аенгус. На островах виростає близько 430 видів рослин.

Недалеко від Голуей розташоване місто Салтів Біч з довгою набережної уздовж міських пляжів. Тут постійно прогулюються туристи, відпочивають в пабах або купаються в морі.

Північніше Голуей знаходиться цікаве місто Вестпорт. У його околицях на піку висотою 765 м стоїть церква Святого Патріка, яка є місцем паломництва християн. Вважається, що Святий Патрік зупинився на цій горі у часи своїх походів по острову і провів тут 40 днів. Недалеко звідси поблизу міста Нок розташовано ще одне місце паломництва. Кажуть, що тут 21 серпня 1879 у місцевої церкви з’явилися Діва Марія, Святий Джозеф і Святий Джон.

У графстві Голуей розташована горбиста місцевість Коннемара, де багато рослинності і диких тварин. Вона оточена пасмами вершин Твелв Бенс звідки відкриваються красиві панорами моря і Аранських островів.

Обов’язково вирушайте на південь до скель Мохер в околицях міста Дулін графства Клер. Це найвищі скелі узбережжя Ірландії, їх висота досягає 214 м, а протяжність – 7км. У центральній частині скелястої місцевості розташована кругла кам’яна башта О’Бренс, яка була побудована в 1835 році. З її оглядового майданчика видно Аранські острови. Тут ви зможете побачити близько 29 видів птахів і великі колонії Атлантичних тупиків.


Не знаєте де знайти найкраще житло за доступну ціну під час подорожі?

Для пошуку найкращих варіантів житла використовуйте сервіс hotelscombined.com, що порівнює ціни на готелі у десятках систем бронювання, таких як booking.com, або знайдіть житло у приватному секторі через сервіс AirBNB, отримавши додатково знижку.Написати коментар

Ви повинні зареєструватись, щоб отримати право залишити коментар.

x
Отримуй в подарунок 33 євро на бронювання житла