Кейптаун

Кейптаун

Інформація про місто Кейптаун

Одне з найкрасивіших міст світу, Кейптаун (Капстад, Cape Town) розташувалося на океанічному березі в південно-західній частині ПАР. Якщо Преторія – адміністративна столиця країни, а Блумфонтейн – судова, то Кейптаун столиця законодавча, адже саме тут знаходиться парламент. Місто Кейптаун з населенням 3,5 млн людей вважається самим відвідуваним туристичним напрямом в Південній Африці. Найбільші готелі Кейптауна – Arabella Sheraton Grand Hotel 5 *, Cape Town Lodge 4 *, Cullinan 4 *.

Виник порт Кейптаун в 1652 році, а виявлені в печері Пірс-Кейв археологічні знахідки датуються ні багато ні мало – десятим тисячоліттям до н.е.

Символ столиці ПАР Кейптауна – Столова гора (1087 м). У ясну погоду її видно з корабля, що знаходиться за 200 км від берега. Ледве углядівши неповторні обриси гори, мореплавці знали: скоро можна буде зійти на берег і поповнити запаси прісної води і продовольства (у перші роки свого існування порт служив головним чином перевалочним пунктом). Сьогодні на її вершині розташований ефектний оглядовий майданчик. Під час захоплюючого дух підйому на фунікулері можна насолодитися панорамою міста, Кемпс Бея, Лайонс Хед.

Втім, друге за населеністю місто Південної Африки Кейптаун далеко не завжди зустрічало мореплавців гостинно. П’ять століть тому мис Доброї Надії називався мисом Штормів – до його грізних скель розбилися сотні кораблів. Тільки в 1860 році тут звели маяк, і сьогодні на його вершину піднімаються тисячі туристів, щоб помилуватися видами які відкриваються звідси. А ще на мисі Доброї Надії розташований природний заповідник.

Ті, хто цікавиться африканської флорою і фауною, мають можливість здійснити захоплюючі пішохідні прогулянки в ботанічних садах Кірстенбош площею 528 гектар і відвідування колонії африканських пінгвінів Болдерс. Незабутнє враження справить найбільший в Південній півкулі Акваріум двох океанів і його мешканці, число яких перевищує три сотні.

Про історію міста розповість його найстаріша будівля Замок Доброї Надії (1679), колишня в’язниця Роббен Айланд, де свого часу провів 18 років колишній президент країни Нельсон Мандела. Під час туру через Кейптаун обов’язково потрібно відвідати набережну Вікторії і Альфреда і туристичний центр.

Влітку і навесні погода у Кейптауні сонячна, температура повітря в січні – близько 22 С, у липні – 12 С. Влітку температура води – 18 С, у липні вона опускається до 15 С.


Не знаєте де знайти найкраще житло за доступну ціну під час подорожі?

Для пошуку найкращих варіантів житла використовуйте сервіс hotelscombined.com, що порівнює ціни на готелі у десятках систем бронювання, таких як booking.com, або знайдіть житло у приватному секторі через сервіс AirBNB, отримавши додатково знижку.Написати коментар

Ви повинні зареєструватись, щоб отримати право залишити коментар.

x
Отримуй в подарунок 33 євро на бронювання житла