Лос-Анджелес

Лос-Анджелес

Інформація про місто Лос-Анджелес

Лос-Анджелес (Los Angeles), або як його називають самі американці “Місто Ангелів” розкинувся на березі Тихого океану. Гори Сан-Габріель захищають мегаполіс і його хмарочоси від вітрів пустелі зі сходу, західний бриз несе прохолоду бульварам і набережним з вод затоки Санта-Моніки. Завдяки вдалому малюнку ландшафту, клімат Міста Ангелів не поступається середземноморському. Сонячні дні круглий рік, притягують сюди мільйони туристів.

Місто складається з кількох самостійних районів зі своєю історією і визначними пам’ятками. Колись ці анклави були окремими самостійними містами, нині вони становлять агломерацію Великий Лос-Анджелес. Це саме місто Лос-Анджелес, Вестсайд (Westside), Санта-Моніка (Santa Monica), Сан-Фернандо (San Fernando) та інші міста-супутники.

Найбільш знамениті райони Лос-Анджелеса, це звичайно ж Беверлі-Хіллз (Beverly Hills), місце проживання кінозірок і популярних музикантів і Голлівуд (Hollywood), фабрика світового значення з виробництва кінострічок і телепрограм. У Лос-Анджелесі знаходиться Американська академія кіномистецтва, за рішенням якої, вручається щорічна премія “Оскар” за кращі роботи в кінематографі.

Важливе місце в житті Лос-Анджелеса займає музична культура. Звідси починали свій шлях знамениті групи Linkin Park, Red Hot Chili Peppers і Metallica.

Лос-Анджелес заслужено носить звання “Столиця розваг”. Днем туристів чекає “Діснейленд” (Disneyland Park) в прилеглому містечку Анахейм (Anaheim) і знамениті океанські пляжі Малібу (Malibu). Ввечері та вночі працюють тисячі ресторанів і барів 24 кілометрового Бульвару Вілшир (Wilshire Boulevard). Гурманів чекає широкий спектр національних кухонь від китайської в Чайнатауні, до мексиканської на Олвер-стріт (Olvera Street).

Лос-Анджелес володіє потужною системою повітряного сполучення. П’ять комерційних аеропортів і десятки малих аеродромів, в силах забезпечити прямий переліт практично в кожне велике місто світу.


Не знаєте де знайти найкраще житло за доступну ціну під час подорожі?

Для пошуку найкращих варіантів житла використовуйте сервіс hotelscombined.com, що порівнює ціни на готелі у десятках систем бронювання, таких як booking.com, або знайдіть житло у приватному секторі через сервіс AirBNB, отримавши додатково знижку.Написати коментар

Ви повинні зареєструватись, щоб отримати право залишити коментар.

x
Отримуй в подарунок 33 євро на бронювання житла