Малахайд

Малахайд

Інформація про місто Малахайд

Малахайд (Malahide) – чудове містечко в північному передмісті Дубліна. Розташувавшись, всього в декількох кілометрах від столиці, цей район привертає велику кількість туристів. Місце це приваблює, перш за все, своїм умиротворенням, яке виходить від навколишньої природи на мальовничому узбережжі Ірландського моря і Дублінської затоки.

Головна визначна пам’ятка містечка, звичайно ж, замок Малахайд. Вся навколишня територія цього красивого ірландського замку, охороняється і дбайливо доглядається. В результаті, від відвідування цього місця, всі, включаючи дорослих і дітей, отримають свою порцію задоволення. Для дорослих, це можуть бути, відвідання замку Малахайд, прогулянка по лісі і чудовому парку замку, активні ігри на оксамитових газонах або відвідування музею макетів залізничного транспорту та музею іграшок. Дивно, але старовинні іграшки музею справляють більше враження на дорослих, ніж на дітей.


Не знаєте де знайти найкраще житло за доступну ціну під час подорожі?

Для пошуку найкращих варіантів житла використовуйте сервіс hotelscombined.com, що порівнює ціни на готелі у десятках систем бронювання, таких як booking.com, або знайдіть житло у приватному секторі через сервіс AirBNB, отримавши додатково знижку.Написати коментар

Ви повинні зареєструватись, щоб отримати право залишити коментар.

x
Отримуй в подарунок 33 євро на бронювання житла