У Чехії можна гуляти вздовж верхівок дерев

У чеському національному парку Шумава (Богемський ліс) є парк активного відпочинку, серед розваг якого – прогулянка на рівні верхівок дерев. Комплекс працює не тільки в теплу пору року, але і взимку.
Довжина стежки з дерев’яною конструкцією становить 372 метри. Вона встановлена в змішаному лісі і дозволяє піднятися на висоту 24 метри. Вся стежка безбар’єрна і пристосована для прогулянки з дитячими колясками, а також для відвідувачів з обмеженими руховими можливостями. В кінці стежки знаходиться 40-метрова оглядова вежа, завдяки якій туристи можуть помилуватися видами гірських вершин, частині водосховища Липно, прекрасних околиць Шумави і Новоградського гір. На стежці можна знайти 18 “адреналінових” зупинок і найдовший в Чехії, 52-метровий сухий тобогган, що спускається всередині оглядової вежі.

Вартість квитка для дорослого відвідувача становить 190 крон (близько 7 євро); є знижки дітям і літнім людям. Крім прогулянок на висоті, в парку можна покататися на лижах і санках, взяти участь у різних заходах для всієї родини і відвідати концерти.


Не знаєте де знайти найкраще житло за доступну ціну під час подорожі?

Для пошуку найкращих варіантів житла використовуйте сервіс hotelscombined.com, що порівнює ціни на готелі у десятках систем бронювання, таких як booking.com, або знайдіть житло у приватному секторі через сервіс AirBNB, отримавши додатково знижку.Написати коментар

Ви повинні зареєструватись, щоб отримати право залишити коментар.

x
Отримуй в подарунок 33 євро на бронювання житла