У Нью-Йорку дорожчає міський транспорт

22 березня в Нью-Йорку відбудеться чергове підвищення цін на міський транспорт. Тарифи зростуть приблизно на 3-10% залежно від використовуваного квитка.

Стандартна формальна ціна разового проїзду в автобусі збільшиться з $ 2,5 до $ 2,75. Разовий квиток метро подорожчає з $ 2,75 до $ 3, при цьому ціна проїзду з використанням постійної картки MetroCard зросте не так сильно – з $ 2,38 до $ 2,48. Нагадаємо, що MetroCard дозволяє також здійснити безкоштовну пересадку, в тому числі на автобус або між автобусами (за винятком випадків виходу з метро і повторного в нього входу).

Сама MetroCard буде як і раніше коштувати $ 1 на станціях і в автоматах. Крім того, у ряді місць можна купити MetroCard з певним числом поїздок за точну їх вартість: $ 9,91 за 4 поїздки, $ 19,82 за 8 поїздок або $ 39,64 за 16 поїздок.

Помірно подорожчають і проїзні: семиденний буде коштувати $ 31 замість $ 30, тридцятиденний – $ 116,5 замість $ 112. Ціна проїзду в автобусі-експресі збільшиться з $ 6 до $ 6,5. Крім того, підвищаться (як правило, на 2,2-6,1%) розцінки в приміських поїздах, збільшаться на 4-10% збори за проїзд мостів і тунелів.


Не знаєте де знайти найкраще житло за доступну ціну під час подорожі?

Для пошуку найкращих варіантів житла використовуйте сервіс hotelscombined.com, що порівнює ціни на готелі у десятках систем бронювання, таких як booking.com, або знайдіть житло у приватному секторі через сервіс AirBNB, отримавши додатково знижку.Написати коментар

Ви повинні зареєструватись, щоб отримати право залишити коментар.

x
Отримуй в подарунок 33 євро на бронювання житла