У ресторані Бостона можна поїсти безкоштовно або зі знижкою

У найближчі вихідні гостям Бостона представиться можливість поїсти в ресторані безкоштовно. Акція приурочена до матчу з американського футболу між командами Seattle Seahawks (Сіетл) і New England Patriots (Бостон).
Матч намічений на 1 лютого. У разі перемоги “домашньої” команди всі відвідувачі, які прийдуть дивитися гру на телеекранах в ресторані, можуть не платити за їжу. Якщо “Патріоти” програють, оплатити доведеться лише 50% рахунку. Акцію проводить ресторан мексиканської кухні Papagayo, що має в Бостоні чотири заклади ; в кожному з них 1 лютого чекають любителів американського футболу. Обов’язковою умовою є бронювання місця заздалегідь. Крім того, необхідно буде купувати напої і залишати чайові. Вартість страв у меню Papagayo – від $ 9 до $ 18; в нинішніх умовах така економія не буде зайвою. Напої пропонуються за ціною від $ 4.


Не знаєте де знайти найкраще житло за доступну ціну під час подорожі?

Для пошуку найкращих варіантів житла використовуйте сервіс hotelscombined.com, що порівнює ціни на готелі у десятках систем бронювання, таких як booking.com, або знайдіть житло у приватному секторі через сервіс AirBNB, отримавши додатково знижку.



Написати коментар

Ви повинні зареєструватись, щоб отримати право залишити коментар.

x
Отримуй в подарунок 33 євро на бронювання житла