Віза до Бразилії

Для в’їзду до Бразилії громадянам  України потрібна віза.

Туристична віза

Туристична віза в Бразилію видається особам, метою поїздки яких є туризм, відвідини родичів або друзів або участь у семінарах, конгресах і конференціях (не оплачувана!). Особи, що запитують туристичну візу, не повинні проявляти намір іммігрувати до Бразилії або займатися там оплачуваною діяльністю.

Документи, необхідні для отримання візи:

- Анкета, повністю заповнена друкованими літерами англійською, іспанською або португальською мовою та підписана заявником (повинна бути роздрукована на одному аркуші А4 з двох сторін);

- Закордонний паспорт, термін дії якого складає не менше 6 місяців з дня закінчення поїздки (обов’язкова наявність чистої сторінки для вклеювання візи).

- 1 фотографія;

- Квиток в обидва кінці;

- Нотаріально завірене в Бразилії запрошення від приватної особи (громадянина країни), ваучер від тур агентства або офіційне запрошення від бразильського туроператора, організатора конференції, симпозіуму і т.д. У запрошенні повинні бути вказані особисті дані запрошуваного (ім’я, прізвище, номер паспорта і дата народження), мета поїздки, назва готелю, або адреса по якому запрошений буде проживати, терміни поїздки;

- Неповнолітнім (до 18 років), подорожуючим з одним батьком або у супроводі третьої особи, необхідно надати нотаріально завірену згоду на виїзд від другого батька (батьків).

Зверніть увагу! Перший перетин кордону Бразилії має бути не пізніше, ніж через 90 днів після отримання візи.

Термін виготовлення візи – до 6 робочих днів.

Вимоги до фотографії

Фотографія може бути кольоровою або чорно-білою, повинна мати розмір 3х4 см. Знімок повинен бути виконаний недавно на світлому фоні, без куточків і овалів.

Продовження візи на території Бразилії

Термін дії візи зазвичай складає 90 днів. Однак особи, які бажають продовжити своє перебування в країні, повинні за 30 днів до закінчення терміну дії візи подати клопотання про продовження її у Федеральну поліцію Бразилії.

Візові збори

Існують три види візових зборів:

Збір за розгляд заяви про видачу візи

Збір з довіреної особи – незалежно від громадянства заявника.

Збір за відповідь оформлення (за оформлення бланків візових запитів в паспортах громадян країн, які стягують аналогічний збір за розгляд питання про видачу віз бразильським громадянам) – пропорційно візовим зборів таких країн.

Збори стягуються безпосередньо в консульській службі посольства Бразилії при подачі документів. У разі відмови у візі збір не повертається.

Увага! Розмір збору і форма оплати можуть періодично змінюватися.

 ОФОРМЛЕННЯ віз до Бразилії

   Необхідні документи: закордонний паспорт (дійсний не менше 6 місяців), анкета з фотографією 3 × 4 см, туристичний ваучер, копія авіаквитків в обидва кінці. Перший перетин бразильської кордону повинен бути зареєстрований не пізніше, ніж через 90 днів після видачі візи. Особи молодші 18 років, які в’їжджають без супроводу батьків, повинні пред’явити нотаріально завірений документ про згоду на виїзд з боку батьків. Термін оформлення візи – 3-7 робочих днів, у «пікові» дати може затягуватися до двох тижнів.

Митниця:

Ввезення іноземної валюти необмежене (потрібна декларація), національної – обмежений. Дозволений вивіз іноземної валюти в межах задекларованої при в’їзді суми, національної – тільки за ліцензією ЦБ Бразилії. Відео-, кіно-, аудіотехніка,  ввозиться і яка виготовлена не в Бразилії оподатковується. Безмитно дозволяється ввозити по одному з наступних предметів: радіоприймач, плеєр, відеокамера, діловий блокнот з комп’ютерною пам’яттю. Заборонено ввіз і вивіз наркотиків, вогнепальної зброї, боєприпасів, медикаментів і радіоактивних матеріалів. Заборонений вивіз будь-яких диких тварин, їх шкур і виробів з шкір, панцирів, пір’я і кігтів.


Не знаєте де знайти найкраще житло за доступну ціну під час подорожі?

Для пошуку найкращих варіантів житла використовуйте сервіс hotelscombined.com, що порівнює ціни на готелі у десятках систем бронювання, таких як booking.com, або знайдіть житло у приватному секторі через сервіс AirBNB, отримавши додатково знижку.Написати коментар

Ви повинні зареєструватись, щоб отримати право залишити коментар.

x
Отримуй в подарунок 33 євро на бронювання житла