Традиції Бразиліа

Бразиліа

Столиця цієї величезної за величиною країни – місто під назвою Бразиліа, здатне вразити уяву сучасною і нестандартною архітектурою. У цілому місті ви не знайдете жодного світлофора і ніякого іншого виду транспорту, крім автомобіля. Місто відносно молоде, спроектоване в шістдесятих роках минулого століття за ексклюзивним проектом двох знаменитих архітекторів. Бразиліа – єдине на планеті місто, побудоване таким чином, що при погляді на нього з повітря можна побачити літак. По всьому периметру місто оточене озером штучного походження під назвою Пантанал. Його прохолодні води служать своєрідним кондиціонером у спекотні дні, не пропускаючи гаряче повітря в місто, а з початком сезону дощів здатні відводити зайву вологу.

Населення Бразилії, як і його традиції, дуже строкате і різноманітне. Корінне населення – індіанці – давно розчинилася в численних португальцях, африканцях, арабах, японцях і навіть китайцях. Жителі Бразилії – народ дуже працьовитий, саме тому країна настільки конкурентоспроможна на світовому ринку. Але і відпочинок займає не останнє місце в житті бразильців. Релігійні та сімейні свята відзначаються дуже урочисто, причому столи, що ломляться від великої кількості їжі, є місцевим звичаєм.

Особливості бразильської кухні неможливо описати в двох словах, настільки вони різноманітні і неординарні, що й зрозуміло, враховуючи кількість проживаючих тут століттями різних національностей. Кулінарні рецепти стародавніх індіанських племен, рабів-африканців і португальських колонізаторів селилися тут в єдине ціле. У кожному штаті країни (а їх рівно двадцять шість) готують по-своєму. При цьому існує відмінність між повсякденними стравами і такими, які готуються виключно в урочистих випадках.


Не знаєте де знайти найкраще житло за доступну ціну під час подорожі?

Для пошуку найкращих варіантів житла використовуйте сервіс hotelscombined.com, що порівнює ціни на готелі у десятках систем бронювання, таких як booking.com, або знайдіть житло у приватному секторі через сервіс AirBNB, отримавши додатково знижку.Написати коментар

Ви повинні зареєструватись, щоб отримати право залишити коментар.

x
Отримуй в подарунок 33 євро на бронювання житла