Міст Олівейра в Сан-Пауло

У 2008 році в світі стало на один унікальний міст більше. Справа в тому , що в Сан-Пауло з’явилася нова визначна пам’ятка , яку відразу ж охрестили дивом інженерної думки. Про його відкриття десятого травня урочисто оголосив губернатор Хосе Серра . Особливість моста Олівейра , будівництво якого тривало два роки , криється в щоглі – опорі , точнісінько нагадує букву Х.

Міст , що підноситься на 138 метрів , надійно утримують 144 потужних сталевих троса , на яких, як , втім , і на щоглах , встановлені світлові діоди , головна мета яких полягає у створенні різних світлових ефектів , що робить споруду схожим на новорічну ялинку.

З початку будівництва унікального мосту для нього підбирали різні назви , але в 2007 році було прийнято рішення про те , що самий « молодий » і найбільш впізнаваний міст у місті повинен бути названий на честь Октавіо Фріаса де Олівейри – шановної і впливової людини в Бразилії . Все ж з перших днів багато його називають просто Понте Естайада , що з португальської означає « підвісний міст ».

Цій споруді , що залучає своєю красою туристів , доводитися витримувати щодня достатньо серйозні навантаження , адже пропускна спроможність мосту становить близько п’яти тисяч автомобілів на годину. Таким чином , розташувавшись на річці Пінеірос , він є з’єднуючою ланкою між авеню Роберто Марино і районом Маргінал Пінейрос .

Завдяки своїй унікальності вигнутий підвісний міст Олівейра часто стає головним персонажем рекламних роликів на бразильському телебаченні.


Не знаєте де знайти найкраще житло за доступну ціну під час подорожі?

Для пошуку найкращих варіантів житла використовуйте сервіс hotelscombined.com, що порівнює ціни на готелі у десятках систем бронювання, таких як booking.com, або знайдіть житло у приватному секторі через сервіс AirBNB, отримавши додатково знижку.Написати коментар

Ви повинні зареєструватись, щоб отримати право залишити коментар.

x
Отримуй в подарунок 33 євро на бронювання житла